Zaproszenia ślubne – złote

Decyzja dwojga osób o wspólnym spędzeniu reszty życia nierozerwalnie wiąże się ze ślubem oraz z przyjęciem weselnym, ale również z poinformowaniem o tym fakcie rodziców, krewnych, przyjaciół oraz bliskich znajomych. Powiadomienie ustne może nie przypaść do gustu gościom. O wiele lepszym rozwiązaniem będą powiadomienia pisemne, na przykład poprzez dostępne w naszej ofercie zaproszenia ślubne – złote. To zaproszenia wyjątkowo eleganckie, zaprojektowane przez doskonałych stylistów z branży poligraficznej, wykonane z dopracowaniem najmniejszych szczegółów, a zarazem wpisujące się w aktualne trendy.

Zaproszenie ślubne  ZSK1 Elegant

Zaproszenie ślubne ZSK1 Elegant

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR1 Royal 1

Zaproszenie ślubne ZSR1 Royal 1

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR2 Royal 2

Zaproszenie ślubne ZSR2 Royal 2

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR3 Royal 3

Zaproszenie ślubne ZSR3 Royal 3

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR4 Royal 4

Zaproszenie ślubne ZSR4 Royal 4

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR6 Royal 6

Zaproszenie ślubne ZSR6 Royal 6

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR7 Royal 7

Zaproszenie ślubne ZSR7 Royal 7

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR8 Royal 8

Zaproszenie ślubne ZSR8 Royal 8

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR9 Royal 9

Zaproszenie ślubne ZSR9 Royal 9

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie

Więcej informacji o kategorii Złote

Zaproszenia ślubne – złote są dedykowane Parom Młodym, które kochają luksus, a jednocześnie pragną, aby ten najważniejszy dzień w ich życiu zyskał jedyną w swoim rodzaju oprawę i aby każdy, nawet najmniejszy detal został przygotowany absolutnie perfekcyjnie. Dostępne w naszym sklepie internetowym Inviteyou.pl modele spełniają te wymagania w stu procentach, dlatego przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom, ale również gościom, ponieważ występują w wielu designerskich wzorach oraz w bogatej palecie kolorystycznej.

Sto procent elegancji w jednym zaproszeniu

Złoto to kolor królewski, dlatego również zaproszenia ślubne złote muszą prezentować się po królewsku, czyli właśnie tak, jak polecane przez nas, efektowne modele. Oferujemy między innymi wersje z kolekcji Royal, wykonane z wysokiej klasy papieru – o gramaturze 250 g do 280 g, dostępnego chociażby w kolorze granatowym, białym, bordowym czy zielonym, a każdy z nich interesująco zestawiono z odcieniem złota. Udostępniamy możliwość wyboru gramatury i koloru papieru, ale dodatkowo można zdecydować się też na papier biały gładki, biały teksturę, biały prążki lub kremowy kraft.

Uroku dodaje kartkom szykowna wstążka, o długości 27 mm, związana u góry w kokardkę, dzięki czemu zaproszenia ślubne złote prezentują się wyjątkowo korzystnie, a jeśli spojrzeć na nie od tyłu, przypominają małe prezenty. Wstążka dostępna jest w wielu barwach, wśród których nie zabrakło koloru orange, limonki, białego, zielonego, żółtego, lawendowego, chabrowego, błękitnego, turkusowego, fuksji, różu, jasnego różu, szarego, czerwonego, kremowego, a także wersji o barwie złota.

Zaproszenia, w których zakocha się niejedna Para Młoda

Zwróćmy uwagę, że na okładce zamieszczono inicjały imion przyszłych nowożeńców oraz datę uroczystości, natomiast wszystkie informacje szczegółowe zawarto wewnątrz w interesującej formie. Jednak to tylko jedna z możliwych opcji, ponieważ to Para Młoda dokonuje wyboru projektu graficznego, w tym także rodzaju tekstu i rodzaju czcionki, który po wykonaniu przesyłamy do akceptacji. Wszystkie zaproszenia ślubne złote zostają spersonalizowane, poprzez druk imion i nazwisk gości na podstawie otrzymanej od Klienta listy.

Zaproszenia ślubne złote to modele, w których zakocha się niejedna Para Młoda. Są nie tylko eleganckie, ale też praktyczne, ponieważ dzięki personalizacji nie wymagają wpisywania danych gości czy imion i nazwisk przyszłych nowożeńców. Ten pierwszy element oprawy stanowi wstęp do późniejszych uroczystych wydarzeń, dlatego warto skomponować go z innymi dodatkami, takimi jak dostępne w naszej ofercie winietki ślubne, zawieszki na alkohol, numerację stołów, menu weselne czy plansze z listą gości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl