Zaproszenia ślubne - zielone

Postanowienie o związaniu się węzłem małżeńskim to decyzja na całe życie, która nierozerwalnie wiąże się ze ślubem oraz z przyjęciem weselnym. Obydwie te uroczystości wymagają godnej oprawy poligraficznej, którą należy uwzględnić już na etapie informowania rodziny, bliskich znajomych, krewnych czy przyjaciół o nadchodzących wydarzeniach. Proponujemy przekazać tę niezwykle ważną wiadomość poprzez estetyczne i szykowne zaproszenia ślubne zielone, dostępne w naszym sklepie internetowym Inviteyou.pl.

Zaproszenie ślubne  ZSR3 Royal 3

Zaproszenie ślubne ZSR3 Royal 3

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR6 Royal 6

Zaproszenie ślubne ZSR6 Royal 6

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR8 Royal 8

Zaproszenie ślubne ZSR8 Royal 8

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie

Więcej informacji o kategorii Zielone

Zieleń to kolor, który oczywiście kojarzy się z naturą, dlatego organizując ślub czy też przyjęcie weselne w plenerze lub w stylu rustykalnym, warto wziąć pod uwagę dodatki utrzymane w tej właśnie barwie. Zaproszenia ślubne zielone doskonale sprawdzą się również wówczas, gdy planujemy utrzymać w tym kolorze dekorację sali weselnej, dodatki do ubrania, same ubrania lub też dodatki weselne, takie jak winietki ślubne, zawieszki na alkohol, numerację stołów, menu weselne czy planszę z listą gości, które również można znaleźć w naszym sklepie.

Wyjątkowe zaproszenia o barwie trawy

W naszej ofercie znajdą Państwo zaproszenia ślubne zielone, w których wspomniany kolor może zdobić całą kartkę, tylko okładkę lub może występować jako barwa intrygującego motywu. W każdym wypadku, ze względu na nawiązanie do przyrody, kartka o tym kolorze będzie stanowić doskonały wstęp do późniejszych wydarzeń, a jednocześnie może informować na przykład o rustykalnej oprawie uroczystości bądź o tym, że odbędzie się ona w uroczym miejscu, położonym z dala od gwaru i tłumu miasta, chociażby w parku, na wsi czy też na łące.

Na uwagę zasługują między innymi zaproszenia ślubne zielone z kolekcji Royal, jak chociażby model ZSK3 Royal, o wymiarach 290x145 mm składany do wymiarów 145x145 mm. Jego pierwsza strona, druga strona oraz tył zostały w całości pokryte barwą ciemnej zieleni, a dodatkowo uatrakcyjnione zestawieniem z kolorem złota. Największą ozdobę stanowi tu jednak satynowa wstążka zawiązana u góry w kokardkę. Bogata paleta kolorystyczna umożliwia wybranie barwy stosownej do barwy kartki.

Wykonane z doskonałego papieru, zgodne z najnowszymi trendami!

Oprócz modeli z kolekcji Royal warto zwrócić między innymi uwagę na interesujący model ZFB8 z kolekcji Fresh Bossom, czy też na model ZNS10, z kolekcji New Style, opatrzony motywem liści występujących w różnych odcieniach zieleni: od ciemnego, poprzez jasny, aż po żółć. Delikatne zielonkawe listki widoczne są również wewnątrz. To zaproszenia ślubne zielone otwierane w poziomie, w formacie A5 składanym do formatu A6, utrzymane w stylistyce nakierowanej na prostotę połączoną z subtelnością – i w tym właśnie zawiera się ich wyjątkowość.

Wszystkie polecane zaproszenia ślubne zielone to modele przystępne cenowo, wykonane z niezwykłą starannością, z doskonałej jakości papieru o gramaturze od 250 do 280 g. Każdą kartkę personalizujemy, drukując imiona i nazwiska pary młodej oraz gości, na podstawie przesłanej listy gości. Ponadto na życzenie Klienta zmieniamy tekst, wiersz oraz czcionkę, a zrealizowany projekt graficzny zostaje przesłany do akceptacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl