Zaproszenia ślubne - niebieskie

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które młoda para planuje w momencie największego rozwoju związku. Jednym z najważniejszych elementów tego wyjątkowego dnia, jest świetna zabawa. Wszystko uda się perfekcyjnie, jeśli dopracowany będzie każdy szczegół. Zaproszenia ślubne - niebieskie, to propozycja skierowana dla Par ceniących sobie spokój i dbających o najdrobniejsze detale. Powszechnie wiadomo bowiem, że zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych elementów poprzedzających uroczystość. Dobrze dobrane, pozwolą odhaczyć kolejny punkt wielkich przygotowań.

Zaproszenie ślubne  ZSR1 Royal 1

Zaproszenie ślubne ZSR1 Royal 1

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR5 Royal 5

Zaproszenie ślubne ZSR5 Royal 5

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR9 Royal 9

Zaproszenie ślubne ZSR9 Royal 9

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie

Więcej informacji o kategorii Niebieskie

Zaproszenia mogą być zaprojektowane na miliony sposobów. W swojej bogatej kolekcji posiadamy wiele kolorów i motywów. Jednak to właśnie zaproszenia ślubne - niebieskie, cechuje wyjątkowa tonacja. Sam kolor posiada wiele odcieni i jest jednym z najbardziej lubianych przez ludzi. Jego subtelność i delikatność, sprawią, że kartki ślubne przeobrażą się na oczach naszych bliskich, szepcząc im delikatnie do ucha datę Państwa ślubu. Naturalność i piękno, jakie przepełniają nasze zaproszenia, przyczynią się niezapomnianych wrażeń długo wspominanych przez Parę Młodą i gości.

Zaproszenia ślubne - niebieskie, czyli o historii i znaczeniu koloru słów parę

Kolor niebieski jest przeciwieństwem czerwonego. Ten drugi powoduje wydzielanie adrenaliny. Barwa niebieska działa natomiast bardzo kojąco. Dowodem tego jest moment, kiedy patrzymy w niebo. Jak za dotknięciem magicznej różdżki uspokajamy się i pozwalamy oddać zadumie. Zaproszenia ślubne - niebieskie to bez wątpienia propozycja dla Par, które nade wszystko cenią sobie spokój i uczucie komfortu. Niebieski zapewni relaks i wytchnienie, tak bardzo potrzebne w przygotowaniach do ślubu. W dodatku pobudzi kreatywność, co spowoduje wspaniały efekt prac nad ceremonią.

Pablo Picasso w swojej twórczości miał okres zwany błękitnym. W tym czasie artysta tworzył nacechowane emocjami i pełne refleksji i melancholii dzieła. Jednak kolor wykorzystywany jest nie tylko w sztuce. Skojarzenia z inteligencją i wzmożoną wydajnością zainspirowały firmy takie jak Dell, Samsung czy HP do identyfikacji właśnie z niebieskim. Nie mogliśmy pozostać temu obojętni i tak powstały zaproszenia ślubne - niebieskie, mając nadzieję, że ten kolor będzie towarzyszył Państwu również podczas podróży ślubnej, zapowiadając wspaniałą pogodę.

Dla kogo powstały zaproszenia ślubne - niebieskie

Zaproszenia ślubne niebieskie powstały dla par, które swoją relację opierają na zaufaniu i wewnętrznym spokoju ducha. Skojarzenia z niebieskim kolorem biorą się z nieba, morza i podmuchów wiatru. Barwa o złożonej symbolice zastosowana w naszych produktach pozwala na zakomunikowanie światu swoich intencji i cech charakteru. Goście, którzy otrzymają od Państwa nasze niebieskie zaproszenia, poczują magiczną atmosferę ślubu i nie będą mogli doczekać się ceremonii.

Niebieski to obok czerwonego barwa, która świetnie komponuje się z innymi odcieniami. Tworząc kolekcje zaproszenia ślubne - niebieskie, postanowiliśmy to wykorzystać. Nasze kartki wspaniale komponują się z elementami bieli, różu i szarości. Elementy graficzne i piękna czcionka, którą mogą Państwo wybrać, pozwolą dopełnić dzieła, niczym za magicznym pociągnięciem pędzla wspomnianego Pabla PiCassa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl