Zaproszenia ślubne ludowe

Zaproszenia do ślubu na ludowo i z przytupem…

Zdecydowanie się na wspólne spędzenie reszty życia nie jest wcale proste, ale kiedy dwoje zakochanych osób jest tego w stu procentach pewnych, przychodzi taki dzień, w którym należy wybrać zaproszenia ślubne. W ostatnich czasach ogromnie modne stały się wesela w stylu Folk i przekonuje się do nich coraz więcej Par Młodych. Wychodząc naprzeciw temu trendowi, oferujemy efektowne zaproszenia ślubne ludowe, które zachwycą Klientów o najbardziej wyszukanych gustach.

Więcej informacji o kategorii Ludowe

Na uroczystość w stylu Folk decydują się nie tylko Pary Młode związane z górami czy ze wsią, ale również te, które pochodzą z miast. Tutaj sielskość łączy się z elegancją, kolorowe chusty, czerwone korale i wymyślne wycinanki ze słomą czy polnymi kwiatami. I takie właśnie są polecane przez nas zaproszenia ślubne ludowe. Nie brakuje w nich wzorów o mocnych, żywych kolorach, a także wersji z uroczymi wiankami. To modele wyjątkowo malownicze, stworzone przez doskonałych projektantów z branży poligraficznej i dostosowane do aktualnej mody.

Zaproszenia nawiązujące do dawnej kultury i danego regionu

W naszej bogatej ofercie dostępne są najpiękniejsze zaproszenia ślubne ludowe z motywami, które przez lata występowały w kulturze polskiej wsi. Tutaj tradycja nieodłącznie wiąże się z nowoczesnością, a żywość kolorów i wyjątkowość wzorów robi tak ogromne wrażenie, że trudno zdecydować się na jeden model. Przede wszystkim polecamy oryginalne, stworzone z dbałością o najmniejsze detale, modele z kolekcji Kwadrat, które stylistycznie nawiązują do kultury danego regionu czy miejsca.

Zaproszenia ślubne ludowe na okładce zawierają piękne, kolorowe wzory, które przypominają dawne malownicze wycinanki umieszczane w wiejskich chatach. Występują one w formie wianków otaczających imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości, ale także mogą pojawić się na całej okładce. Szczególnie interesująco prezentuje się model ZSK7, na którego okładce widnieje biały, kwiecisty wzór umieszczony na tle brązowych desek, a pośrodku niego data ślubu oraz imiona zakochanych.

Interesujące wzory, żywa kolorystyka

Polecamy także zaproszenia ślubne ludowe z kolekcji Kwadrat DE LUX, otwierane w pionie. To modele z wkładką, ozdobione pięknymi tradycyjnymi w dawnych czasach wzorami, widocznymi na przedniej, jak i na tylnej okładce. Szczególnie warto zwrócić uwagę na przód przypominający otoczone kwiecistymi wycinankami okrągłe lub kwadratowe okienko, w którym widnieją imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Dopięta kokardka może dodatkowo podkreślić styl, w jakim mają być utrzymane zaślubiny i przyjęcie weselne.

Wszystkie oferowane przez nas zaproszenia ślubne ludowe zostały wykonane z wysokiej jakości papieru ozdobnego, o gramaturze od 250 do 280 g oraz z papieru białego prążki, białego gładkiego, białego tekstura oraz kremowy kraft – o ostatecznej wersji decyduje Klient. Umożliwiamy wybór dowolnego tekstu oraz czcionki, a jednocześnie personalizujemy kartki, drukując imiona i nazwiska pary młodej oraz gości – według otrzymanej listy. Do wybranych modeli polecamy utrzymane w identycznym folkowym stylu dodatki, między innymi winietki, zawieszki na alkohol w różnych kształtach, naklejki na alkohol, menu weselne, listy gości czy śpiewniki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl