Zaproszenia ślubne - kwiatowe

Poinformowanie krewnych, przyjaciół czy też znajomych o mającej się wkrótce odbyć ceremonii zaślubin wydaje się banalnie proste, jednak wiąże się również z wyborem odpowiednich kartek, a to zadanie wielu Parom Młodym sprawia ogromną trudność. Przy wyborze nie zaszkodzi wziąć pod uwagę przede wszystkim głównego motywu oprawy wydarzenia, a jeśli żadnego nie mamy w planach, warto zdecydować się na zaproszenia ślubne w kwiaty, które będzie pasować zarówno do kameralnej uroczystości, jak też do ślubu z udziałem dwustu gości.

Zaproszenie ślubne  ZSR7 Royal 7

Zaproszenie ślubne ZSR7 Royal 7

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR8 Royal 8

Zaproszenie ślubne ZSR8 Royal 8

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne  ZSR9 Royal 9

Zaproszenie ślubne ZSR9 Royal 9

Producent: InviteYou
Cena: 4,20 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne Boho ZSH6

Zaproszenie ślubne Boho ZSH6

Producent: InviteYou
Cena: 3,60 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne Boho ZSH7

Zaproszenie ślubne Boho ZSH7

Producent: InviteYou
Cena: 3,60 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne Boho ZSH8

Zaproszenie ślubne Boho ZSH8

Producent: InviteYou
Cena: 3,60 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenie ślubne Boho ZSH9

Zaproszenie ślubne Boho ZSH9

Producent: InviteYou
Cena: 3,60 zł / szt
Złóż zamówienie

Więcej informacji o kategorii Kwiaty

W naszej bogatej ofercie zgromadziliśmy najpiękniejsze zaproszenia ślubne w kwiaty, utrzymane w stylu tradycyjnym, jak też w nowoczesnym. Każdy z modeli posiada swój indywidualny urok, każdy został wykonany przez prawdziwych profesjonalistów z branży poligraficznej i każdy wpisuje się w obowiązujące aktualnie trendy. Sprawdzą się jako dodatki do ślubu w stylu rustykalnym, w stylu klasycznym czy też w stylu vintage, ponieważ kwiatowe motywy, począwszy od bukietu, to wciąż – mimo upływu lat – nieodłączny element uroczystości zaślubin.

Zaproszenia w kwiaty, które podbiją serca niejednej Pary Młodej

Kwiatowe motywy obecne są między innymi w kolekcji Fresh Blossom, w której zachwyca mnogość wzorów oraz barw: począwszy od kwitnących wiśni, poprzez odcienie czerwieni, fioletu, aż do delikatnego lub mocnego różu. Nie brakuje kwiatowych gałązek umieszczonych po boku czy też u góry kartki, ale pojawiają się również wianki, które okalają umieszczone na pierwszej stronie imiona Pary Młodej. Te zaproszenia ślubne w kwiaty, o formacie 260x125 mm, składane do wielkości 130x125 mm, podbiją serca niejednej Pary Młodej.

Jesteśmy przekonani, że naszym Klientom przypadną do gustu również zaproszenia ślubne w kwiaty z kolekcji Classic, otwierane w poziomie lub w pionie. Tutaj również na okładkach pojawiają się wianki, które otaczają imiona przyszłych Nowożeńców. Ale oprócz tego dostępne są również modele, w których łąki róż czy chabrów wypełniają połowę okładki lub na przykład tworzą serce. Szczególnie zachwyca mnogość barw, wśród których pośród czerwieni, różu czy fioletu wyróżnia się także piękny, niebieski odcień.

Efektowne, modne i praktyczne

Wianków nie brakuje również w kolekcji Floral, w której zaproszenia ślubne w kwiaty o bogatej palecie kolorystycznej dodatkowo ozdobiono kokardkami. Natomiast Parom Młodym lubiącym bardziej żywe kolory polecamy kolekcję Kwadrat, w której mnogość różnych motywów kwiatowych robi naprawdę ogromne wrażenie. Ponadto każdy model ozdobiono sznurkiem eco bądź wiązaną na kilka sposobów satynową wstążką – odpowiednią do koloru kartki. Każdy z polecanych modeli będzie stanowić doskonały wstęp do przyszłych wydarzeń.

Wszystkie wzory dostosowujemy do życzenia Klienta. Umożliwiamy wybór jednego z pięciu papierów ozdobnych o gramaturze od 250 g do 280 g oraz wybór papieru białego prążki, białego gładkiego, białego tekstura lub kremowego kraft. Także do Pary Młodej należy decyzja o rodzaju tekstu czy wierszyka oraz o jakości czcionki, a zrealizowany przez nas projekt graficzny zostaje przesłany do akceptacji. Wszystkie zaproszenia ślubne w kwiaty personalizujemy, drukując imiona i nazwiska pary młodej oraz gości – na podstawie otrzymanej listy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl