Zaproszenia ślubne - Kolekcja Vintage

Zaproszenia ślubne warto wręczyć dwa, a nawet trzy miesiące przed planowaną datą ślubu, ponieważ dzięki temu goście zyskają czas do namysłu i stosunkowo wcześnie poinformują przyszłych Nowożeńców, czy wezmą udział w uroczystości. O ile jednak moment wręczenia zaproszeń jest bardzo prosty do ustalenia, o tyle z wybór samych zaproszeń często stanowi dla Pary Młodej nie lada problem. Dlatego polecamy Kolekcję Vintage. Dostępne w niej modele znakomicie spełnią funkcję informacyjną oraz – jako wyjątkowo eleganckie – mogą stanowić pamiątkę, która będzie cieszyć oko gości jeszcze wiele lat po ślubie.

Więcej informacji o kategorii Kolekcja Vintage

Kolekcja Vintage to najpiękniejsze zaproszenia ślubne w formie blankietu, który stanowi interesującą alternatywę dla modeli składanych. Cechuje je ponadczasowość, ponieważ połączone ze sobą motywy z dawnych czasów zaprezentowano w oryginalny, nowoczesny sposób, poprzez co dostarczono nieszablonowe modele o interesującym designie. Połączenie tego, co stare, z tym, co nowe, pozwoliło otrzymać harmonijną całość, która zachwyci Parę Młodą, a także gości.

Kolekcja Vintage – dawne motywy w nowej odsłonie

Kolekcja Vintage to zaproszenia prostokątne o wymiarach 210x99 mm. Dodana personalizowana wkładka ma format kwadratowy, mierzący 87x87 mm, a biała, wliczona w cenę koperta DL mierzy 220x110 mm. Modele wykonano z wysokiej klasy papieru ozdobnego o gramaturze od 250 do 280 g oraz z podkładu ozdobnego o gramaturze 200 do 300 g. Dodatkowo papier można zastąpić wersją białą gładką, białą teksturą, białą prążki lub kremową kraft, natomiast podkład białym perłowym, platinum perłowym, aurum perłowym lub EKO kraft.

Bogata paleta oryginalnych wzorów oraz barw, wśród których można znaleźć biel w połączeniu z czerwienią, z brązem lub z zielenią czy też czerń w połączeniu z brązem, sprawia, że Kolekcja Vintage przypadnie do gustu niejednej Parze Młodej i sprawdzi się zarówno jako dodatek do ślubu kameralnego, jak też do ślubu z udziałem większej ilości gości. Dodana wstążka lub sznurek, związane na środku blankietu w kokardkę, to elementy dekorujące, wpływające na to, że całość zyskuje niepowtarzalny wygląd.

Modele z satynowymi wstążkami

Satynowe wstążki dostępne są w wielu różnych kolorach, odpowiadających barwom kartek, dlatego można je wybrać stosownie do własnego gustu. Kolekcja Vintage to zaproszenia personalizowane. Podobnie jak wszystkie pozostałe, dostępne w naszej ofercie. Na podstawie przesłanej listy drukujemy na nich imiona i nazwiska przyszłych Nowożeńców oraz gości. Ostateczny wybór rodzaju tekstu oraz czcionki należy do Pary Młodej, natomiast do nas należy przesłanie do akceptacji projektu graficznego, po czym następuje realizacja zamówienia.

Poza zaproszeniami przyszli Nowożeńcy często decydują się również na dodatki ślubne, takie jak winietki, zawieszki lub naklejki na alkohol, menu weselne, numerację stołów, listę gości w postaci planszy czy śpiewniki. Wszystkie dostępne są w naszym sklepie internetowym, można je więc dobrać stosownie do kolorystyki oraz stylu, w jakim utrzymana jest Kolekcja Vintage. Utrzymanie wystroju sali i poligraficznej oprawy ślubu w jednej tonacji gwarantuje, że całość zyska pożądaną, idealną harmonię.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl