Zaproszenia ślubne - Kolekcja Kwadrat

Każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju i każdy wymaga dodatków z branży poligrafii ślubnej dopasowanych do motywów przewodnich oraz do stylu, w jakim będzie utrzymana uroczystość. Projektanci dostarczają tak wiele wspaniałych modeli zaproszeń, że trudno zdecydować się na jeden. Także kolekcja Kwadrat zachwyca mnogością wzorów oraz nieszablonowością rozwiązań, ponieważ podczas tworzenia jej, uwzględniono style wesel, które uznaje się obecnie za najbardziej trendy.

Więcej informacji o kategorii Kolekcja Kwadrat

Śluby klasyczne wciąż nie wychodzą z mody, ale obok nich na prowadzenie wysuwają się także śluby w stylu ludowym oraz rustykalnym. Kolekcja Kwadrat dedykowana jest między innymi uroczystościom o takim właśnie charakterze, ponieważ nie brak w niej motywów typowych dla wsi i natury, jak kwiaty czy wianki, ale również mnóstwo tu motywów związanych z dawnymi tradycjami wiejskimi, wśród których nie mogło zabraknąć malowniczych wycinanek. Poza tym znalazły się tu również zaproszenia o bardziej niekonwencjonalnych wzorach, jak paski czy kropki.

Modele idealne na uroczystość w stylu rustykalnym lub Folk

Parom Młodym zdecydowanym na wesele w stylu Folk, a więc o charakterze regionalnym, Kolekcja Kwadrat z pewnością przypadnie do gustu, ponieważ motywy przewodnie dostępnych w niej zaproszeń to między innymi występujące w formie wianka okalającego napisy, piękne wycinanki, utrzymane w żywej kolorystyce. Takie właśnie dekoracje ozdabiały niegdyś wnętrza wiejskich chat, dlatego wciąż stanowią elementy cenione, nawiązujące do dawnej kultury czy do danego regionu. Z tego względu nie można o nich zapomnieć również przy doborze dodatków do ślubu o charakterze ludowym.

Kolekcja Kwadrat to także idealne rozwiązanie dla Par, które postanowiły przeżyć najważniejszy dzień w swoim życiu w otoczeniu natury i prostoty. Połączenie tych dwóch elementów, a także dodanie satynowej wstążki lub sznurka pozwoliło na stworzenie uroczych zaproszeń, w których motywem przewodnim są przede wszystkim kompozycje kwiatowe, takie jak wianki czy delikatne gałązki. Wręczając je zaproszonym gościom, Para Młoda może zasygnalizować, że uroczystość przebiegnie w stylu rustykalnym.

Zaproszenia ślubne dla lubiących niekonwencjonalne rozwiązania

Zaproszenia ślubne w kwiaty dedykowane są jednak nie tylko ślubom nacechowanych rustykalizmem, ponieważ idealnie sprawdzą się również jako dodatki do uroczystości utrzymanych w innych stylach. A dodajmy, że modele z kwiatami wybierane są bardzo często. Kolekcja Kwadrat cieszy się powodzeniem również z tego względu, że zawiera wersje zaproszeń z motywami niekonwencjonalnymi i niemającymi wiele wspólnego z tradycją, takimi jak paski czy kropki. To rozwiązanie zainteresuje z pewnością Klientów, którzy lubią zaskakiwać i wyróżniać się z tłumu.

Kolekcja Kwadrat to wykonane z wysokiej klasy papieru zaproszenia personalizowane o formacie 290x145 mm, składane do formatu 145x145 mm. Natomiast dodana wkładka mierzy 100x55 mm. Widoczna wewnątrz oraz na wkładce treść może zostać zmieniona zgodnie z życzeniem Pary Młodej. W naszej ofercie znajdują się również dopasowane do kolorystyki i stylu zaproszeń dodatki ślubne, takie jak winietki, zawieszki lub naklejki na alkohol, menu weselne, numeracja stołów, lista gości w postaci planszy czy śpiewniki.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl