Zaproszenia ślubne - Kolekcja Elegant

Ślub należy do najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. To uroczystość wymagająca podjęcia wielu istotnych decyzji, a jedną z nich jest oczywiście wybór dodatków, który rozpoczyna się już na etapie powiadomienia gości o nadchodzących wydarzeniach. Branża poligraficzna rozwija się obecnie wyjątkowo prężnie, dlatego wybór zaproszeń ślubnych wydaje się banalnie prosty, jednak w rzeczywistości wiele Par Młodych ma z tym niemały problem. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się Kolekcja Elegant, ponieważ dostępne w niej modele sprawdzą się niezależnie od stylu, w jakim będzie utrzymany ślub.

Więcej informacji o kategorii Kolekcja Elegant

W tej kolekcji znajdą Państwo nieszablonowe zaproszenia, które znakomicie pasują do skromnej, kameralnej uroczystości, jak również do ślubu z udziałem kilkuset gości. Kolekcja Elegant została stworzona z myślą o Parach Młodych, które nie stronią od luksusu i przywiązują dużą wagę do szykownej oprawy oraz do wszelkich, nawet najmniejszych szczegółów. Dostępne modele zostały wykonane z ogromną starannością oraz z dbałością o detale. Połączenie prostoty i subtelnej elegancji sprawiło, że prezentują się wyjątkowo korzystnie.

Subtelna elegancja i urzekająca prostota

Polecane przez nas zaproszenia ślubne (Kolekcja Elegant) dostępne są w formacie 290x145 mm, który po złożeniu wynosi 145x145 mm, natomiast dodana wkładka ma postać kwadratową o wymiarach 120x120 mm. Do produkcji użyto pięciu różnych papierów ozdobnych o gramaturze 250 do 280 g. Ponadto Klient ma również możliwość wyboru papieru białego gładkiego, białego tekstury, białego prążki oraz kremowego kraft. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim okładka, na której umieszczono delikatny ornament i proste, urzekające wzory.

Kolekcja Elegant dostępna jest w niezwykle bogatej palecie kolorystycznej, w której nie zabrakło wyrazistego brązu, jasnego beżu, fioletu, bieli oraz różu, wielu odcieni błękitu, pomarańczy, a także przechodzącej w żółć zieleni. Warto zauważyć, że imiona Pary Młodej oraz data zawarta na okładce, a także informacje szczegółowe zawarte we wnętrzu zapisano na białym papierze. Środek każdego zaproszenia został podklejony, a jego krawędzie są rożkowane. Do każdej okładki dodano stylową, satynową kokardkę lub koralik, które dopełniają całości.

Zaproszenia praktyczne i szykowne

Zaproszenia z kolekcji Elegant pełnią przede wszystkim funkcję informującą. W związku z tym imiona i nazwiska Pary Młodej zostały zapisane pogrubioną, pochyłą czcionką, natomiast resztę tekstu pismem prostym. Całość wygląda bardzo estetycznie. Jednak to tylko jedna z naszych standardowych propozycji, gdyż rodzaj tekstu (spośród wielu dostępnych w oddzielnej zakładce) oraz rodzaj czcionki zależy wyłącznie od Pary Młodej. Zgodnie z indywidualnymi wytycznymi przygotowujemy projekt graficzny, który przed wykonaniem przesyłamy do akceptacji.

Każdy model personalizujemy, drukując imiona i nazwiska Pary Młodej oraz gości – na podstawie otrzymanej listy. Kolekcja Elegant to zaproszenia ślubne, do których warto również dodać dostępne w naszym sklepie internetowym gustowne dodatki, które są utrzymane w takim samym stylu i w identycznej kolorystyce. Znajdują się wśród nich między innymi winietki, zawieszki czy też naklejki na alkohol, menu weselne, listy gości w postaci planszy, numeracja stołów oraz śpiewniki weselne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl