Zaproszenia ślubne - Kolekcja Classic

Wybór zaproszeń ślubnych to kwestia, o którą należy zatroszczyć się na kilka miesięcy przed planowanym przyjęciem – tak, aby móc je wręczyć gościom z odpowiednim wyprzedzeniem. Ponieważ dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych w życiu, chyba każda para młoda chce, aby w jego trakcie wszystko przebiegło idealnie i było dopracowane w najmniejszym detalu. Warto pamiętać, że zaproszenia są pierwszą zapowiedzią naszej imprezy i tego, co się będzie na niej działo – dobrze więc, aby wyglądem nawiązywały one do stylu, w jakim planujemy urządzić przyjęcie. Jesteście właśnie na etapie poszukiwań idealnego wzoru? W takim razie nasza kolekcja Classic to coś, z czym koniecznie powinniście się zapoznać. Z pewnością znajdziecie tu wiele propozycji, które przypadną Wam do gustu.

Więcej informacji o kategorii Kolekcja Classic

Kolekcja Classic to – jak sama nazwa wskazuje – zaproszenia, które są klasyczne, stylowe i odznaczają się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Znajdziecie tu bardzo różne wzory – w serii tej dostępne są zarówno zaproszenia ozdobione motywami florystycznymi, jak i takie mające nadrukowane zabawne obrazki czy innego rodzaju elementy graficzne. Dostępne są warianty z przymocowaną (lub przewiązaną) wstążką, a także bez niej. Ponadto istnieje możliwość dołączenia do zaproszeń niewielkiego kartonika z nadrukowaną dodatkową treścią.

Kolekcja Classic – zaproszenia ślubne, które oczarują każdego

Zależy nam, aby uczynić dzień Waszego ślubu jeszcze bardziej niepowtarzalnym i wyjątkowym – dlatego w naszej firmie oferujemy szerokie możliwości personalizacji oferowanych przez nas zaproszeń. Dostępna tutaj kolekcja Classic to propozycje, które możemy nieco zmodyfikować i dostosować do Waszej wymarzonej wizji. Nasi klienci mają możliwość wyboru spomiędzy kilku gatunków papieru, a także wielu krojów czcionek i kolorów wstążek. To Wy decydujecie również o treści umieszczonych wewnątrz zaproszeń tekstów. Oferujemy także możliwość ich wydruku od razu z nazwiskami zaproszonych gości, co zaoszczędzi Wam pracy i pozwoli uniknąć zachodu. Przed realizacją zamówienia gotowy projekt zostanie oczywiście przesłany do akceptacji – w ten sposób upewnimy się, że dobrze Was zrozumieliśmy i że efekt ostateczny jest stuprocentowo zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Oczywiście dostępna tu kolekcja Classic to tylko niektóre spośród wszystkich proponowanych przez nas zaproszeń. Ponadto nasza oferta obejmuje jeszcze wiele innych ciekawych i nietuzinkowych serii. Zależy nam, aby każda przyszła młoda para znalazła u nas swój wymarzony wzór – dlatego proponujemy zaproszenia utrzymane w różnej kolorystyce i stylach. Znajdziecie tu zarówno takie standardowe, jak i oryginalne, zabawne, kolorowe, eleganckie, a także ekskluzywne. Ponadto oferujemy też dopasowane do nich pod względem wizualnym dodatki ślubne – takie jak winietki, zawieszki i naklejki na alkohole czy numery stołów. Chcecie zorganizować wyjątkowe przyjęcie, które na długo pozostanie w pamięci Waszych gości? Pomożemy Wam w tym!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl