Zaproszenia na chrzest

Chrzest jest ważną uroczystością dla rodziny malutkiego dziecka, która celebruje ten dzień z najbliższymi osobami. Z związku z tym nieodłącznym elementem przygotowań do tej ceremonii jest wybór odpowiednich zaproszeń, które zostaną wręczone najbliższym. W naszym sklepie mogą Państwo pochylić się nad tą pierwszą sprawą i znaleźć gustownie zaprojektowane kartki z niezbędnymi w tym dniu informacjami. Niezależnie od stylu przyjęcia czy Państwa gustu, oferujemy szereg różnorodnych pod względem kolorystycznym projektów, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co mu odpowiada.

Zaproszenia na chrzest ZC12

Zaproszenia na chrzest ZC12

Producent: InviteYou
Cena: 2,99 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenia na chrzest ZC13

Zaproszenia na chrzest ZC13

Producent: InviteYou
Cena: 2,99 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenia na chrzest ZC16

Zaproszenia na chrzest ZC16

Producent: InviteYou
Cena: 2,99 zł / szt
Złóż zamówienie
Zaproszenia na chrzest ZC17

Zaproszenia na chrzest ZC17

Producent: InviteYou
Cena: 2,99 zł / szt
Złóż zamówienie

Więcej informacji o kategorii Zaproszenia na chrzest

Chrzciny to wyjątkowa okazja i każda rodzina chce, aby celebracja tego dnia była na najwyższym poziomie. Trzeba zatem pomyśleć o wszystkich szczegółach i dopiąć wszelkie kwestie na ostatni guzik. Jeśli chodzi o zaproszenia na chrzest dostępne w naszym sklepie, są to propozycje najwyższej jakości, które prezentują się jednocześnie uroczo i gustownie. Polecamy projekty w tak różnorodnych kolorach, jak żółty, niebieski, zielony czy różowy.

Zaproszenie gości na chrzest

Zaproszenia na chrzest to nie tylko formalność i krótka informacja o dacie i miejscu ceremonii. Stanowią one wprowadzenie do tego podniosłego dnia i podkreślają wyjątkowość tej okazji. Goście otrzymujący zaproszenie czują się wyróżnieni i taka przesyłka zawsze wzbudza w nich uśmiech. Jest to okazja odbywająca się tylko raz w życiu i również z tego powodu każde zaproszenie jest cennym symbolem tego dnia. Co więcej, często stanowi ono jedyną pamiątkę, którą wiele osób chętnie przechowuje razem ze zdjęciami.

Wybór zaproszenia na chrzest nie zawsze jest oczywisty, przecież każdy rodzic ma inny gust i chce, żeby wszelkie elementy związane z tą uroczystością były jak najpiękniejsze i odzwierciedlały charakter chrzcin. W takiej sprawie warto kierować się intuicją i przyjrzeć się różnym propozycjom, aby wybrać taki komplet, który podoba się Państwu najbardziej. Można też wybrać różne projekty i wysłać każde zaproszenie losowo. Przed ostateczną wysyłką zaproszeń, zaprezentujemy finalny projekt, aby mogli go Państwo potwierdzić.

Typy zaproszeń w sklepie internetowym

Jeśli chodzi o asortyment naszego sklepu, posiadamy bardzo różne projekty, dzięki czemu jesteśmy w stanie trafić w gust wszystkich zainteresowanych osób. Zaproszenia na chrzest, które można u nas znaleźć, różnią się zarówno kolorystyką, jak i zdobieniami. Zaproszenie może zawierać imię malucha, który będzie chrzczony, co nadaje całości indywidualnego charakteru.

Zaproszenia na chrzest mogą zawierać takie grafiki jak bociany niosące dziecko, małe stópki, uroczego bobasa, wózki dziecięce czy słodkiego misia. Każdy z tych motywów nawiązuje do życia chrzczonego malucha. Kolory są ładnie dopasowane, dzięki czemu nie wywołują poczucia przesytu. Nasze projekty to gustowne propozycje podkreślające jednocześnie powagę i radość tej niezwykłej uroczystości. Projekt każdego zaproszenia na chrzest jest dopracowany zarówno na zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie, co tworzy spójną całość. Do każdej sztuki jest dołączona pasująca do niej koperta. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz zabawne zaproszenia na chrzest

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć rozmaite modele zaproszeń na chrzest, które wyróżniają się bogactwem barw i wzorów. Polecamy zapoznanie się z produktami i zwrócenie dużej uwagi na ich zabawny charakter. Chrzest to jeden z najważniejszych obrzędów w życiu, symbolizujący oczyszczenie z grzechów, lecz właśnie zaproszeniami można nadać tej ceremonii bardziej beztroskiego i luźnego akcentu. W końcu to uroczystość najmłodszych, dlatego warto wybrać model z motywem pluszowego misia, wózka bądź bociana. Zabawne modele są doskonałym sposobem na podkreślenie dziecięcej radości wynikającej z tego wyjątkowego dnia. W ofercie posiadamy modele zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Bogactwo odcieni kolorystycznych zaczyna się od pudrowego różu i intensywnej żółci, po odcień błękitu i klasycznej bieli. Niektóre z zaproszeń na chrzest umożliwiają personalizację w postaci nadruku imienia dziecka, co pozwala na wprowadzenie osobistego i indywidualnego charakteru zbliżającego się wydarzenia.

Spersonalizowane zaproszenia na chrzciny

Głównym celem zaproszeń na chrzest jest informowanie o dacie i miejscu uroczystości. Ze względu na unikatowy design i różnorodne formy, mają one także wzbudzać zachwyt w gościach jeszcze przed przybyciem na ceremonię. Jedną z metod, dzięki której takie zawiadomienia zyskują oryginalny charakter jest personalizacja. Na prezentowanych przez nas modelach umożliwiamy wykonanie nadruku w postaci imienia dziecka. Dzięki temu, gość otrzymujący zaproszenie od razu wie o jakie wydarzenie chodzi. Model z personalizacją jest o wiele bardziej wyjątkowy i unikatowy. Sprawi radość nie tylko rodzicom, ale także gościom. Prezentowane modele będą wyjątkową pamiątką jeszcze przez długi czas po uroczystości, ale i na całe późniejsze życie malucha.

Bogactwo oryginalnych wzorów

W odpowiedzi na potrzeby rodziców stworzyliśmy ofertę zaproszeń na chrzciny, które wyróżniają się nowoczesnym designem i oryginalnymi wzorami. Przy doborze odpowiednich produktów zwracaliśmy uwagę na to, aby przyciągały one wzrok swoją wyjątkowością i unikatowością. Prezentowane przez nas wzory doskonale symbolizują jeden z najważniejszych obrzędów w życiu malutkiego dziecka. Ich motywem przewodnim są grafiki m.in. z pluszowym misiem, wózkiem dziecięcym czy małymi stópkami. Wszystkie te elementy od razu wprowadzają uroczy i beztroski charakter. Proponujemy wzory w jasnych i stonowanych kolorach, najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych. Oferta Invite You jest tak bogata, że bez wątpienia pozwoli na wybór unikatowego produktu, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Z pewnością zostaną w miły sposób odebrane przez przybywających gości, którzy nie będą mogli doczekać się uroczystości Chrztu Świętego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl