Zaproszenia komunijne

Pierwsza Komunia Święta to jeden z najważniejszych obrzędów w życiu każdego katolika. To dzień w którym po raz pierwszy w życiu wierni podczas Mszy Świętej przyjmują Eucharystię. Komunia Święta obchodzona jest uroczyście przez całą rodzinę, co wymaga odpowiedniego poinformowania gości o dacie i miejscu uroczystości. W tym najlepiej sprawdzają się unikatowe zaproszenia, które wchodzą w skład oferty naszego sklepu internetowego.

Więcej informacji o kategorii Zaproszenia komunijne

Zaproszenia na komunię

Prezentujemy modele wyróżniające się nowoczesnością i wysmakowanym stylem. Każde z naszych zaproszeń na Komunię w perfekcyjny sposób podkreśla ważność i powagę tej uroczystości. Przy komponowaniu naszej oferty w tym zakresie zwracaliśmy szczególną uwagę na najwyższą jakość wykonania dostępnych wzorów, precyzyjne wykończenie i walory estetyczne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę, charakteryzującą się bogactwem wzorów i kolorów. Wszystkie zaproszenia komunijne utrzymane są w stonowanych i jasnych odcieniach bieli, beżu i złota, z minimalistycznymi niebieskimi, różowymi oraz żółtymi dodatkami. Każde z nich wyróżnia się innym stylem, tak by móc spełnić oczekiwania jak najszerszej grupy naszych klientów.  

Eleganckie zaproszenia komunijne z klasą

Niezależnie od wzoru czy kolorystyki zaproszenia komunijnego, wszystkie oferowane przez nas modele gwarantują wyjątkową elegancję. Wiemy, że pierwsza Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, dlatego zaproszenie informujące o dacie i miejscu uroczystości musi być idealnie dopasowane do wyjątkowości wydarzenia oraz jego oprawy. Prezentujemy modele z wieloma motywami, lecz polecamy głównie symbol kielicha eucharystycznego, który od razu kojarzy się z Najświętszym Sakramentem. Elegancja naszych modeli przejawia się w najwyższej jakości wykonania, precyzyjnym wykończeniu oraz uroczych walorach estetycznych. Proponujemy wzory w stonowanych odcieniach bieli i beżu, z akcentami w bardziej żywych barwach. Design każdego wzoru jest dokładnie przemyślany, tak aby wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrały. Dzięki temu, nasze zaproszenia komunijne gwarantują podążanie za aktualną modą, a ich estetyka to klasa sama w sobie.

Czytelne i estetyczne zaproszenia

Głównym ich celem jest informowanie o dacie i miejscu pierwszej Komunii Świętej, czyli jednej z najważniejszych uroczystości w życiu każdego katolika. Zaproszenia na tak ważne i poważne wydarzenie muszą spełniać najwyższe standardy przejrzystości i czytelności. Każdy z gości powinien być w sposób jasny i klarowny poinformowany o najważniejszych aspektach danego wydarzenia. Doskonałym sposobem jest więc wybór zaproszenia komunijnego z motywem kielicha eucharystycznego, który jednoznacznie kojarzy się z daną uroczystością. Dodatkowo, umożliwiamy wykonanie personalizacji w postaci imienia dziecka, będącego uczestnikiem i zarazem najważniejszą osobą w dniu Pierwszej Komunii Świętej. To rozwiązanie bez wątpienia zaskoczy wszystkich gości i wprowadzi do zaproszenia indywidualny oraz oryginalny charakter. W prezentowanych przez nas modelach informacje znajdujące się w środku są czytelne, łatwe w odbiorze, przyswajaniu i zapamiętaniu, co wpłynie na przyjemność z ich czytania i oglądania. Proponujemy różne wzory, m.i.n z religijnymi motywami (różańcem, Eucharystią), wspomnianym kielichem eucharystycznym, Pismem Świętym oraz kwiatami. Dostępna kolorystyka pozwoli na wybór modelu zgodnego z oczekiwaniami. Spójny front oraz środek tworzą jedną, pasującą do siebie całość.

Najwyższa jakość wykonania zaproszeń komunijnych

Na stronie internetowej Invite You mamy przyjemność zaprezentować Państwu bogatą ofertę zaproszeń, wyróżniających się oryginalnymi wzorami i urokliwymi kolorami. Każde z nich wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość, trwałość i odpowiednią sztywność. Na ich walory estetyczne nie ma wpływu tylko i wyłącznie kolor, motyw czy ozdobniki, ale przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Prezentowane przez nas zaproszenia na Komunię są dokładnie wykończone, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Gwarantują pełną precyzję i staranność. Zaskoczą gości zarówno solidnym wykonaniem, jak i niebanalną estetyką. Pozwolą na poinformowanie gości w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób, a zaproszenie posłuży im jeszcze przez wiele lat jako najpiękniejsza pamiątka tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości. Należy również pamiętać, aby przesłać je lub wręczyć osobiście odpowiednio wcześnie. Pozwoli to gościom na odpowiednie zaplanowanie wzięcia udziału w tej wyjątkowej uroczystości. Jeśli tylko możemy, powinniśmy dostarczyć je osobiście, jeśli jednak nie jest to możliwe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przesłać je pocztą.

Personalizacja świetnym sposobem na zaskoczenie gości

Prezentujemy również modele dwustronne, które pozwalają na osiągnięcie większej przejrzystości. Z kolei wzory jednostronne to wszystkie najważniejsze informacje zawarte na jednej stronie. W związku z tym, na prezentowanych przez nas modelach dwustronnych umożliwiamy wykonanie personalizacji w postaci imienia dziecka, będącego zarówno uczestnikiem, jak i najważniejszą osobą w tym dniu. Dzięki temu, goście od samego początku będą wiedzieli o jakiej uroczystości mowa. Personalizacja to także świetny sposób na zaskoczenie naszych gości oraz nadanie zaproszeniu na Komunię jeszcze bardziej oryginalnego charakteru.  Co powinno znaleźć się w środku? Imię i nazwisko dziecka przystępującego do sakramentu, imiona i nazwiska osób zaproszonych, data i miejsce uroczystości oraz, jeśli przewidujemy po Mszy Świętej w kościele poczęstunek, informację o obiedzie w restauracji lub domu.

Ponadto, podczas zamówienia istnieje możliwość wyboru 1 z 4 eleganckich papierów ozdobnych, podkładów ozdobnych, satynowej wstążki, kokardki lub sznurka. Przed realizację zamówienia przesyłamy projekt graficzny do akceptacji. Zaproszenie w gotowej postaci wysyłamy do klienta pod wskazany adres. Do oferowanych modeli - koperta GRATIS!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl