Próbki zaproszeń ślubnych

Jeżeli podoba nam się dany model zaproszenia ślubnego, ale chcielibyśmy mu się nieco dokładniej przyjrzeć, doskonałym rozwiązaniem jest zakup próbki. Pozwala ona na sprawdzenie, czy odpowiada nam wielkość, kształt, kolorystyka oraz ogólny wygląd danego modelu zaproszenia.

Więcej informacji o kategorii PRÓBKI ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH

Próbki zaproszeń ślubnych to idealne rozwiązanie dla wszystkich Par Młodych, które mają problem z podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie ślubnej papeterii. Na takich zaproszeniach umieszczana jest przykładowa treść. Aby mieć pewność, że próbki dotrą na czas, należy zamówić je odpowiednio wcześnie (dotyczy to w szczególności miesięcy letnich, kiedy odbywa się najwięcej ślubów).

 

Garść praktycznych porad

Zaproszenia ślubne najlepiej wybrać na około 3-4 miesiące przed planowaną datą uroczystości tak, aby mieć czas na ich wypisanie i dostarczenie gościom. Jeżeli nasz charakter pisma jest daleki od ideału, zadanie to warto zlecić bliskiej osobie, która pisze w sposób bardzo estetyczny. Warto zamówić kilka zaproszeń zapasowych na wypadek pomyłki podczas wypisywania lub sytuacji, gdy ktoś z naszej rodziny lub przyjaciół w ostatniej chwili będzie musiał zrezygnować z udziału w wydarzeniu i zamiast niego Młoda Para zdecyduje się zaprosić kogoś innego. Zaproszenia ślubne najlepiej wręczać osobiście, a jeżeli nie jest to możliwe - wysłać pocztą.

 

Jakie informacje powinny zawierać zaproszenia?

Na zaproszeniu ślubnym znaleźć powinny się informacje odnośnie daty, miejsca oraz godziny uroczystości. Wiele par umieszcza tam również swój ulubiony cytat czy fragment piosenki. Dodatkowo, znaleźć może się tu informacja odnośnie tego, jaki upominek byłby mile widziany zamiast kwiatów (najczęściej jest to wino lub książka). Oprócz tego, do zaproszenia dołączyć można także mapkę, która ułatwi dojazd na miejsce ceremonii.

Nie może tutaj również zabraknąć numerów kontaktowych do Pary Młodej oraz informacji odnośnie tego, do kiedy osoba zaproszona powinna potwierdzić swoją obecność na wydarzeniu.

 

Forma zaproszeń ślubnych

Najczęściej spotykamy się z zaproszeniami kwadratowymi lub prostokątnymi. Umieszcza się je w kopercie, etui lub ozdobnym pudełku. Kolorystyka zaproszenia powinna nawiązywać do barw, jakie dominować będą w elementach dekoracyjnych sali. Warto, by było ono dopasowane do stylu, w jakim będzie utrzymane przyjęcie. Inne zaproszenie sprawdzi się w przypadku klasycznego wesela, inne - takiego, które utrzymane jest w stylu rustykalnym. Zawsze jednak warto zobaczyć zaproszenie “na żywo”, zanim zdecydujemy się je wybrać.

W sklepie Invite You oferujemy wiele różnych próbek, które wpisują się w obowiązujące trendy. Są to np. próbki boho, botanic oraz royal. Dane widniejące na zaproszeniu są całkowicie przypadkowe. Jeśli Parze Młodej spodoba się dana próbka i zdecyduje ona na złożenie zamówienia na komplet zaproszeń, można to zrobić za pośrednictwem naszej strony, wybierając m.in. takie elementy, jak np. kolor wstążki oraz rodzaj papieru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl