Naklejki na alkohol – Żubrówka

Wesele – dzień, na który często bardzo długo czeka Para Młoda. Jest to czas poprzedzony wieloma przygotowaniami i ciężką pracą. Nowożeńcy pobierają nauki pierwszego tańca, rezerwują salę, wybierają menu. Zajmują się także odpowiednią dekoracją sali i zaplanowaniem wszystkich mniejszych i większych dekoracji lub gadżetów, które uatrakcyjnią uroczystość i zabawę. Zespół, dobre jedzenie, odpowiedni alkohol – wszystko wpływa na to, jak będzie wyglądać ten dzień. Ważnym elementem, o którym nie można zapomnieć, jest alkohol. Jest to rzecz, której na polskich weselach nie może zabraknąć.

Więcej informacji o kategorii ŻUBRÓWKA

Naklejki na Żubrówkę w wybranym stylu

Obecnie bardzo modne są dekoracje na stole w postaci winietek, menu na stołach oraz właśnie dekoracja butelek. Młoda Para często wybiera naklejki na alkohol. Wzorów jest bardzo wiele, można więc wybrać takie, które idealnie wpiszą się w charakter i klimat całego wesela.

Naklejki na alkohol - Żubrówka, jak sama nazwa wskazuje, idealnie nadają się na wódkę Żubrówkę. Dostępne są w aż 36 różnych wzorach. Tak duży wybór sprawia, że idealnie można dobrać naklejki na alkohol do całej reszty aranżacji stołu oraz sali. Jest to bardzo ważny element, o którym warto pamiętać.

Przed tym ważnym dniem należy pamiętać o każdym najdrobniejszym szczególe, który później wpływa na całokształt uroczystości. Ważne jest, aby Para Młoda dobrze czuła się na własnym weselu, ale także, aby goście dobrze się bawili i byli zadowoleni z przepięknej uroczystości. Naklejki na alkohol wykonane są z wysokiej jakości papieru. Czas realizacji to zazwyczaj 1 lub 2 dni robocze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl