Plansze na wesele - Paski

Przyszli małżonkowie w naszym sklepie znajdą szeroką ofertę elementów dekoracji oraz gadżetów ślubnych i weselnych. To one wprowadzają do sali weselnej, urzędu, pleneru, czy też kościoła ten wyjątkowy, romantyczny nastrój.

Duża gama dostępnych produktów została podzielona na kilkadziesiąt konkretnych kategorii. Istnieje więc możliwość ich doboru nie tylko w zależności od własnych potrzeb, ale również stylu wesela, który nas interesuje. Dlatego warto zaplanować wszystko tak, aby każdy element był spójny z kolejnym, dzięki czemu nasze wesele nabierze stylu i elegancji.

Więcej informacji o kategorii Paski

Plansza z listą gości? Oryginalna!

Co ważne, podczas doboru dekoracji nie musimy skupiać się na tym, aby wszystkie elementy były w kolorze bieli. Ciekawie jest też rozweselić dekorację kolorami. Oczywiście wszystko zależy od preferencji Pary Młodej. Jeżeli już zdecydowaliśmy się, że goście będą siedzieć przy kilku stolikach, na przykład okrągłych, a nie przy jednym, to pamiętajmy o tym, aby każdy z nich miał swój odrębny numer. Jest to dość istotne dla Młodej Pary, która może przypisać konkretną grupę osób do danego stołu. Kolejnym, bardzo ważny elementem jest plansza na wesele z listą gości, która powinna być umieszczona przed wejściem na salę weselną. Nie musi to być zwykła plansza z kartkami, ponieważ możliwości jej wykonania jest bardzo wiele, powinna być tylko spójna z innymi elementami, takimi jak numery stołów oraz menu.

Bardzo oryginalnym wyborem jest lista gości na wesele w paski, które nie muszą być tylko poziome czy pionowe, mogą układać się także w zygzaki. Mogą być jednobarwne, wielokolorowe bądź cieniowane, w zależności od tego, co oczekujemy i w jakiej formie były wykonane, chociażby zaproszenia. Taka plansza na wesele w paski pozwoli uniknąć wielu nieporozumień i stresów, a goście od razu znajdą swoje miejsca bez zbędnego krążenia między krzesłami i stołami. Możemy sporządzić ją na dwa sposoby. Pierwszy to umieszczenie nazwisk w porządku alfabetycznym, przy każdej osobie powinien znaleźć się wtedy numerek stołu, albo druga opcja, pod numerami stolików wypisujemy nazwiska gości. Obie formy są poprawne. Rozmiar takiej planszy to 70 centymetrów na 100 centymetrów. Zamawianą listę otrzymujecie Państwo jako produkt gotowy, wystarczy umieścić ją w odpowiednim miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl