Numeracja stołów - Paski

Wiele Młodych Par zastanawia się nad aranżacją sali weselnej. Jakie wybrać stoły? Okrągłe, czy może prostokątne? Jeden czy może kilka? Jeżeli wybierzemy opcję z kilkoma stołami, powinniśmy zastanowić się również nad numeracją stołów na wesele. Możliwości wyboru wzoru takiej tabliczki jest wiele. Nie musi to być biała kartka z numerem, możemy wybrać przeróżne wzory, jak i kolory. Mogą być w kwiatki, kropki, ale także w paski. Na naszej stronie znajdziecie dwadzieścia pięć przeróżnych możliwości kolorystycznych. Paski nie muszą być po szerokości czy po długości, mogą być również w zygzaki. Warianty kolorystyczne też mogą być różne, zarówno tła, jak i samych pasków. Mogą być wąskie, ale również szerokie.

Więcej informacji o kategorii Paski

Numeracja w paski i wiele więcej!

To Para Młoda decyduje o wyborze wzorów. Powinny one pasować do całej reszty dekoracji, czy nawet do samych zaproszeń. Decydując się na konkretne wzory możemy stworzyć cały zestaw dodatków z tej samej kolekcji, dzięki czemu wszystko będzie bardzo spójne i stylowe.

Zarówno Państwo Młodzi, świadkowie czy rodzice, wszyscy dobrze wiedzą, że dekoracje ślubne to ważne element wystroju zarówno kościoła, czy innej instytucji ślubnej, jak i samej sali weselnej. Aby o niczym nie zapomnieć z pomocą przychodzi nasz sklep, w którym przyszli małżonkowie znajdą dużą gamę produktów, podzielonych na wiele kategorii. Istnieje więc możliwość wyboru jednej z kolekcji, dzięki której wszystkie elementy dekoracji będą utrzymane w jednym motywie i na pewno będą cieszyć oko naszych gości.

Zamówione tabliczki z numerami są gotowe do postawienie na stole. Młoda Para powinna też na wejściu na salę weselną postawić plan ułożenia stołów wraz z ich numerami. Ułatwi to znacznie gościom znalezienie odpowiedniego miejsca, a Państwo Młodzi mogą dopasować osoby do konkretnego stolika. Wymiary numeracji na stoły weselne to 180 milimetrów na 130 milimetrów. Dzięki odpowiednio skompletowanym zestawom gadżetów każda uroczystość nabierze stylu i elegancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl