Naklejki na wódkę - Pan Tadeusz

Wesele jest momentem szczególnym również, jeśli chodzi o dobrą zabawę. Wiadomo, że całej ceremonii towarzyszy spory stres, więc zarówno Państwo Młodzi, jak i cała rodzina wystarczająco przeżywają wszystkie elementy uroczystości. Dlatego zadbaliśmy o zestaw spersonalizowanych gadżetów, które na pewno wywołają uśmiech na wielu twarzach i pozwolą zadbać o kilka kwestii jednocześnie. Ponadto będą też świetnym dodatkiem do wystroju sali, uzupełniając go w zabawnej formie.

Więcej informacji o kategorii PAN TADEUSZ

Łatwe w użyciu naklejki

Mowa o naklejkach na alkohol - Pan Tadeusz, które jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone właśnie do tego rodzaju wódki. Wesele jest chwilą, w której cenna jest dobra zabawa, dlatego alkohol uzupełniony takim elementem zapewni świetny humor zebranym. Co warte podkreślenia, oprócz nazwy trunku znajduje się tam miejsce na krótki, oryginalny wierszyk, imiona nowożeńców oraz oczywiście datę uroczystości. Można zdecydować się na jeden z pięciu, niepowtarzalnych wzorów, które powstały zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami klientów.

Opisywana wódka jest dość popularna, jeśli chodzi o imprezy weselne. Dzieje się tak, gdyż w jakimś stopniu odwołuje się do tradycji, co jest bliskie wielu osobom. Dlatego oferowane naklejki na alkohol zostały tak stworzone, by jednocześnie nie trzeba było odrywać oryginalnych etykiet. Nie sprawiają one żadnych problemów, bowiem są zwyczajnie naklejane bezpośrednio na butelkę. Ich koszt nie jest wygórowany, a zapewniają one rozluźnienie i pozytywny nastrój, przy każdorazowym korzystaniu z trunku. W cenie zakupu klienci otrzymują pięć naklejek, osadzonych na papierze samoprzylepnym. Dodatkowo konsultujemy z przyszłymi małżonkami wybrany projekt graficzny. Co warte podkreślenia, istnieją całe zestawy innych dodatków utrzymanych w tym samym style, które skomponowane tworzą spójną i jednolitą całość. Dlatego warto zdecydować się na taki zakup, ponieważ bardzo wielu gości weselnych zwraca uwagę na detale. Te z pozoru nieistotne mogą najbardziej zapadać w pamięć i powodować, że z uśmiechem wraca się do danej chwili. Oprócz tego, że musi ona być szykowna oraz elegancka, to nie można zapominać o akcentach humorystycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl