Plansza na wesele - New Style

Plansza na wesele - New Style została wykonana z bardzo dobrej jakości papieru o grubości 150 gram. Jej wymiary to 70 centymetrów na 100 centymetrów. Motywem przewodnim są kwiaty oraz wzory roślinne. Decydując się na listę gości z kolekcji New Style, możemy wybrać zarówno sam motyw kolorystyczny, jak i kwiaty. Tło nie musi być białe, możemy zdecydować się na konkretny kolor. Natomiast sam wzór kwiatów możemy dopasować do wiązanki Panny Młodej. Taka plansza to bardzo dobry pomysł w momencie, gdy na sali weselnej znajduje się kilka stolików przeznaczonych dla gości, a nie jeden długi. Oczywiście każdy z nich powinien mieć swój numerek.

Więcej informacji o kategorii New Style

Plansza - ustaw ją przy wejściu na salę

Plansza ta może być przygotowana na dwa różne sposoby. Jednym z nich jest wypisanie numerów stołów, a pod nim konkretnej grupy osób, wtedy każdy wie, kto będzie jego sąsiadem przy stole. Natomiast drugi sposób to lista gości, która jest ułożona alfabetycznie, a przy nazwiskach znajdują się numery stołów. Przy tym sposobie raczej nie wiemy, kto z nami będzie biesiadował. Każda z tych opcji ma swoje wady, jak i zalety, do Pary Młodej należy decyzja, którą wybierze.

Lista gości na wesele powinna pojawić się przy wejściu na salę weselną. Pozwoli ona uniknąć niepotrzebnych stresów, a goście nie będą krążyli pomiędzy krzesłami, tylko od razu znajdą swoje miejsca, dzięki czemu Państwo Młodzi nie będą niepotrzebnie czekać na parkiecie. Koszt samej planszy nie jest wysoki. Bardzo ważne jest, aby styl samej planszy był utrzymany w tym samym co całość dekoracji, wszystko powinno być spójne. Dlatego w naszym sklepie znajdziecie bardzo szeroką ofertę zarówno dodatków, jak i kolekcji. Dzięki temu możemy stworzyć całe zestawy gadżetów weselnych. Jest to bardzo pomocne, jeśli chcemy uniknąć niepotrzebnych pomyłek. Zamawiając planszę w naszym sklepie, otrzymujecie Państwo gotowy produkt do umieszczenia na przykład na sztaludze malarskiej. Taka plansza jest spersonalizowana według wcześniej przesłanej listy gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl