Naklejki na alkohol - New Style

Przygotowanie wesela niesie ze sobą wiele miesięcy pracy, prób i pamiętania o każdym, nawet najmniejszym szczególe, który później może w znacznym stopniu wpłynąć na całą uroczystość. Są rzeczy najważniejsze, które załatwić należy dużo wcześniej i do nich zalicza się między innymi rezerwację sali lub zespołu. W następnej kolejności jest mnóstwo równie ważnych spraw, bez których żadne wesele się nie obędzie – fotograf, kamerzysta, wybór menu, dekoracje, aranżacja sali oraz kupno alkoholu. Goście zwracają uwagę na wszystko.

Więcej informacji o kategorii New Style

New Style - kwiatowa kolekcja

Aby więc cały wesele przebiegło w szampańskim nastroju, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Na żadnym weselnym stole nie może zabraknąć alkoholu. Najczęściej jest to oczywiście zimna wódka, bez której niemal żadne polskie wesele nie ma prawa się udać. Para Młoda, myśląc o zaproszeniach, winietkach, menu na stoły powinna pomyśleć także o naklejkach na alkohol. Jest to dodatek, który sprawi, że każda weselna butelka butki będzie spersonalizowana pod konkretne wesele. Ogromny wybór naklejek można znaleźć w asortymencie naszego sklepu.

Naklejki na alkohol z kolekcji New Style dostępne w naszej ofercie odznaczają się delikatnością i elegancją. Motyw przewodni to delikatne kwiaty. Występują w stonowanych kolorach. Są subtelne i delikatne, ale zarazem wyraziste i pięknie udekorują każdą butelkę wódki. Każda zakupiona naklejka wysyłana jest w gotowej postaci. Wystarczy ją tylko bezpośrednio nakleić na butelkę.

Naklejki posiadają format 100 mm x 70 mm. Są wykonane z wysokiej jakości samoprzylepnego papieru. Wybierając naklejki na alkohol New Style warto także zainteresować się zaproszeniami, winietkami oraz menu na stoły w takim samym stylu. Wszystko dzięki temu będzie tworzyło spójną całość. To ważny dzień, dlatego więc zastanowić się nad każdym małym detalem, który później wpłynie na aranżację sali, stołów i odbiór całego wesela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl