Numeracja stołów - New Style

Każda Para Młoda planując swój ślub i wesele, chce, aby ten dzień był wyjątkowy, trochę jak z bajki. Pomóc mogą w tym dekoracje sali weselnej, a także miejsca, w którym odbędzie się ślub. Bardzo ważne, aby tak dobrać elementy dekoracji, by były one spójne z całością. Możemy także wybrać jakiś motyw przewodni i nim się kierować przy wyborze pozostałych dekoracji.

Więcej informacji o kategorii New Style

Numeracja stołów - praktycznie i elegancko

Nasza oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka, dlatego znaleźć w niej można jednakowo dekoracje w stylu vintage, klasyczne, możemy też wybrać taki kolor, który podoba nam się najbardziej. To Wasz wspaniały dzień więc możecie kierować się tylko i wyłącznie swoimi pomysłami. Dekoracje nie muszą być białe, jeśli lubicie na przykład kolor czerwony, możecie je także dobrać do dodatków, które znajdują się na przykład na sukni ślubnej, jeżeli są w jakimś innym kolorze niż biel. Wszystko zależy od oczekiwań Młodej Pary.

Jeżeli planujemy dość duży ślub i decydujemy się na kilka stołów na przykład okrągłych, czy prostokątnych zamiast jednego długiego, powinniśmy się zastanowić nad numeracją stołów na wesele, która jest bardzo przydatna nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla samych gości. Numerując stoły możemy dopasować do stolika daną grupę osób, pozostawiając naszym gościom możliwość wyboru miejsca przy nim. Możemy także przy wejściu na salę weselną umieścić plan stołów z ich numeracją oraz przypisanymi nazwiskami, co znacznie ułatwi gościom znalezienie swojego miejsca. Decydując się na numerację stołów powinniśmy pamiętać o tym, aby pasowała ona do reszty dekoracji. Bardzo dobrym wyborem są tabliczki z kolekcji New Style. Są one ręcznie wykonane o wielkości 180 milimetrów na 130 milimetrów. Zamówione tabliczki to gotowy produkt, wystarczy je tylko postawić na stole. Decydując się na daną kolekcję możemy stworzyć cały zestaw gadżetów, włącznie z zaproszeniami czy bilecikami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl