Naklejki na alkohol - Kwiaty

Wesele to taka uroczystość, która powinna w sobie łączyć klasę oraz elegancję, dowcip i dobrą zabawę. Najczęściej przyszli nowożeńcy dzielą się zasadniczo właśnie na dwie, takie grupy i w związku z tym wybierają konkretną opcję wystroju czy przebiegu imprezy. Jednak, gdy ktoś się waha lub chce połączyć obie te możliwości, powinien zapoznać się z naszą ofertą.

Więcej informacji o kategorii Kwiaty

Naklejki, które podkreślają charakter wydarzenia

Pary Młode, które chcą postawić na swobodny nastrój wesela, powinny wybrać naklejki na alkohol z kolekcji Kwiaty i cieszyć się wspólnym biesiadowaniem, w tym jednym z najpiękniejszych momentów w życiu. W naprawdę niedrogim zestawie znajduje się aż 16 sztuk, które w bardzo prosty sposób można nakleić na butelkę. Nie trzeba się też martwić o kategorię produktu, ponieważ ich rozmiar jest względnie uniwersalny. Będzie z pewnością pasował do weselnej butelki i nada jej świeżego, wiosennego akcentu.

Propozycja takiego produktu sprawia, że właśnie poprzez naklejkę każda butelka zyska spersonalizowany charakter. Oprócz imion nowożeńców naklejki na alkohol z kolekcji Kwiaty zawierają datę ślubu oraz dowolny motyw słowny. Może być nim na przykład zabawny wierszyk lub element poetycki. Oczywiście wszystko w ramach indywidualnych oczekiwań oraz preferencji małżonków.

Warto skomponować cały zestaw w podobnym motywie, zwłaszcza że motyw kwiatowy jest naprawdę uniwersalny. Dlatego dość łatwo można dobrać do siebie zbliżone dodatki, znajdujące się, chociażby na stole. Wielu gości skupia bowiem swoją uwagę na detalach podkreślając, że to one w głównej mierze wpływają na odbiór całego wesela. Warto o nie zadbać, bowiem nie kosztują dużo, a dają przy tym naprawdę zadowalające efekty wizualne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl