Plansza na wesele - Kwiaty

Para Młoda, organizując swoje wesele, chce, aby było ono piękne i takie, jak sobie wymarzyła. Ciężko jest samodzielnie wszystko zorganizować i pamiętać o najdrobniejszych szczegółach. Bardzo ważna podczas uroczystości, jak i wesela, jest też sama dekoracja sali ślubnej, która powinna być utrzymana w jednym stylu, aby podkreślić jej powagę oraz elegancję. Dlatego, aby przyszli małżonkowie o niczym nie zapomnieli, przychodzimy z pomocą, oferując w sklepie InviteYou dodatki i dekoracje z wielu różnych kolekcji.

Więcej informacji o kategorii Kwiaty

Lista gości przyporządkowana do stolików

Dostępne zestawy pomagają w uporządkowaniu wszystkiego i zaplanowaniu zgodnie z naszymi wymaganiami. Jeżeli decydujemy się, aby nasi goście siedzieli przy kilku stołach zamiast przy jednym, musimy ponumerować te stoły. Powinny też na nich stać, jako dekoracja tabliczki z numerami, które także możecie zamówić w InviteYou. Jest to bardzo ważne podczas przypisywania listy gości do danego stolika.

Należy pamiętać, aby przy wejściu na salę umieścić planszę z planem stołów i listą gości. Pozwoli to uniknąć wielu nieporozumień, a nasi goście nie będą błądzić między stołami. Bardzo ciekawym pomysłem jest lista gości na wesele z kolekcji w Kwiaty. To propozycja na wesela romantyczne, eleganckie, a także boho. Koszt takiej planszy na wesele jest bardzo przystępny. Sam projekt graficzny Państwo Młodzi otrzymują wcześniej do akceptacji, natomiast personalizacja następuje kilka dni przed uroczystością, kiedy już nasi zaproszeni goście potwierdzili swoje przybycie.

Wymiary planszy na wesele w kwiaty to 70 centymetrów na 100 centymetrów, natomiast gramatura papieru, z którego została wykonana, wynosi 150.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl