Koperty 155 × 155 do zaproszeń kwadratowych (Rustic Valley, Kwiaty, Royal, Folk)

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji poligrafii okolicznościowej oraz różnego rodzaju gadżetów. Jednym z naszych głównych segmentów ofertowych jest branża ślubna, dla której przygotowujemy rozmaite dodatki o charakterze praktycznym i dekoracyjnym. Nasza oferta wyróżnia się rozmaitymi kolekcjami, zaprojektowanymi w zgodzie z najnowszymi trendami, motywami i wzorami. Dzięki wyjątkowym zestawom o tej samej tematyce klienci mogą w bardzo prosty sposób osiągnąć spójną dekorację i idealnie dopasować do siebie wszystkie elementy. Prezentowane przez nas koperty tworzone są z myślą o proponowanych przez nas zaproszeniach ślubnych z określonych kolekcji, tak by doskonale z nimi współgrały i tworzyły efektowną całość.

Więcej informacji o kategorii Koperty KRADRAT 153x153

W swojej ofercie prezentujemy szeroki wybór kopert do zaproszeń kwadratowych, które charakteryzują się rozmiarem 155 × 155. Są one kompatybilne i idealnie dopasowane do zaproszeń ślubnych z takich kolekcji jak Elegant, Kwiaty, Royal, Folk, Kropki oraz Paski. Koperty w efektowny sposób urozmaicą każdą kartę, dodając jej bardziej poważnego i uroczystego charakteru. Pełnią funkcję zarówno dekoracyjną, jak i ochronną. Każda z naszych kolekcji zaproszeń ślubnych obejmuje także kwadratowe modele, do których można dodać wspomniane, odpowiednie koperty. Produkty wyróżniają się eleganckim stylem, łączącym w sobie prostotę i minimalizm. Niektóre z nich charakteryzują się ciekawymi wersjami kolorystycznymi, tak by móc odrobinę ożywić zaproszenie ślubne. Proponowane przez nas koperty do zaproszeń kwadratowych idealnie dopasują się do każdej karty w wymiarach 145 × 145. Posiadają dość uniwersalny design, dzięki czemu mogą współgrać z wieloma kolekcjami dodatków z naszej oferty.

Uniwersalne koperty, które urozmaicą zaproszenia z wielu kolekcji

Koperty to prosty dodatek o bardzo dużym znaczeniu. Pozwala na uzupełnienie każdego zaproszenia ślubnego, pełniąc funkcję zarówno dekoracyjną, jak i ochronną. Zaproszenie ślubne bez towarzystwa odpowiednio dopasowanej koperty traci swoją wartość i staje się mniej profesjonalne. Prezentowane przez nas koperty kwadratowe, idealnie dopasowane do modeli z wyjątkowych kolekcji Elegant, Kwiaty, Royal, Folk, Kropki, Paski charakteryzują się najwyższym poziomem uniwersalności. Pasują zarówno do zaproszeń ślubnych z motywami kwiatowymi, jak i bardzo luksusowych czy nawet w kropki i paski. W ofercie wyróżniamy produkty Burano oraz Munken, które różnią się od siebie przede wszystkim sposobem zamknięcia. Każda z kopert charakteryzuje się ciekawymi wersjami kolorystycznymi, począwszy od klasycznej bieli, ecru i czerni, po bardziej żywe odcienie różu, niebieskiego, pomarańczy czy czerwieni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl