Koperty C6 do zaproszeń ślubnych Classic, New Style, Floral

Zaproszenie ślubne to jeden z pierwszych elementów, który pozwala poinformować o dacie i miejscu ceremonii zaślubin oraz wesela. Ich dobór zależy głównie od gustu Pary Młodej bądź motywu przewodniego wesela. Zaproszenie weselne musi przede wszystkim być klarowne, estetyczne i czytelne. Jego ważną częścią, pełniącą funkcję wizytówki jest odpowiednio dobrana koperta, która jako pierwsza przyciąga wzrok każdego gościa. W swojej kompleksowej ofercie akcesoriów weselnych przygotowaliśmy wiele propozycji kopert do zaproszeń, które doskonale je ubarwią i nadadzą wyjątkowego charakteru.

Więcej informacji o kategorii Koperty C6 (11,4 x 16,2cm)

Niezbędny dodatek do każdego zaproszenia ślubnego

Pierwszą z naszych propozycji są koperty C6 przeznaczone do zaproszeń z kolekcji Classic, New Style i Floral, które cieszą się dużą popularnością ze względu na uniwersalność i wszechstronność. Ich design jest bardzo prosty i klasyczny, lecz te modele doskonale poradzą sobie z podkreśleniem uroku każdego zaproszenia ślubnego. Wykonane zostały z papieru o dużej gramaturze, co gwarantuje solidność i wytrzymałość. Koperty C6 do zaproszeń Classic, New Style i Floral dostępne są u nas w zestawach, składających się z 20 sztuk, idealnie pasujących do kart w formacie A6. Dzięki odpowiedniemu dobraniu dodatków ceremonia nabierze stylu i elegancji. Zaproszenie ślubne Classic, New Style i Floral dopiero z kopertą stworzą zgraną całość, która zachwyci wszystkich gości!

Zaproszenia ślubne z kolekcji Classic, New Style i Floral to nasze wyjątkowe propozycje, wyróżniające się ciekawymi wzorami, atrakcyjnymi formami i urozmaiconymi wersjami kolorystycznymi. Do kompleksowego zamówienia brakuje im tylko i wyłącznie odpowiednio dobranych kopert, które dopełnią cały produkt. W związku z tym przygotowaliśmy koperty, które świetnie współgrają z tymi kolekcjami zaproszeń, dzięki czemu wszystko będzie właściwie dopasowane. Koperty C6 do zaproszeń Classic, New Style i Floral wyróżniają się różnorodnymi wersjami kolorystycznymi, począwszy od bardziej stonowanych, po żywe i intensywne. W naszym asortymencie można znaleźć modele białe, różowe, zielone, brązowe, niebieskie, pomarańczowe, czerwone, żółte, a nawet czarne. Oferta jest tak różnorodna, że dobór koperty zależy przede wszystkim od indywidualnych upodobań Pary Młodej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl