Naklejki na alkohol - Fresh Blossom

Jednym z najważniejszych dni w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny, do którego przygotowania trzeba rozpocząć o wiele wcześniej, jest ślub oraz wesele. Jest to dzień, który pamięta się do końca życia, a goście weselni wspominają przez wiele długich lat. Jest to więc czas, gdzie wszystko powinno być dokładnie przygotowane, przemyślane i nic niepozostawione przypadkowi. Najważniejsze elementy, bez których nie uda się wesele, to: dobry zespół, pyszne jedzenie i odpowiedni alkohol. To ostatnie jest bardzo ważne.

Więcej informacji o kategorii Fresh Blossom

Naklejki, które podkreślają charakter uroczystości

Na weselnych stołach najczęściej gości wódka. Właściwa jej prezentacja przyciągnie wzrok i jeszcze bardziej zachęci do wypicia zdrowia Młodej Pary. Butelkę alkoholu można przyozdobić na wiele różnych sposobów. Para Młoda najczęściej wybiera do tego zawieszki, naklejki lub innego rodzaju nakładki. Bardzo popularne są także naklejki na alkohol. Pięknie się prezentują, a butelka dzięki nim nabiera innego charakteru. Na stole wygląda więc o wiele bardziej elegancko. Jest to także element, dzięki któremu alkohol będzie spersonalizowany i dokładnie zaznaczał, na jakim weselu goście się bawią.

Naklejki na alkohol z kolekcji Fresh Blossom dostępne są aż w 9 wzorach, co sprawia, że każda Para Młoda będzie w stanie dobrać produkt do swoich wymagań i gustu. Dzięki temu na każdym stole znajdzie się alkohol oprawiony w piękną naklejkę z imionami pary młodej, datą wesela i zabawnym wierszykiem namawiającym do tego, aby goście dobrze się bawili i pili zdrowie nowożeńców. Każda naklejki posiada delikatny kwiatowy wzór w bardziej lub mnie stonowanych kolorach. Naklejki na alkohol Fresh Blossom są nieco inną formą, lecz ich wzór jest na tyle delikatny i piękny, że wpisze się w gust większości młodych par.

Motywy kwiatowe bowiem coraz częściej goszczą na zaproszeniach, winietkach czy menu. Jest to także świetny sposób na skompletowanie wszystkich tego typu rzeczy w jednym wzorze, dzięki czemu będą się pięknie prezentować jako całość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl