Numeracja stołów - Fresh Blossom

Planując swój własny ślub i wesele chcemy, aby było wszystko perfekcyjne, stylowe i dopięte na ostatni guzik. Aby zastawa była elegancka, obrusy czyste a goście zadowoleni. Planujemy każdy najmniejszy szczegół, aby ten dzień był wyjątkowy i najpiękniejszy w całym naszym życiu. Dlatego w ofercie znajdują się popularne elementy wystroju sali weselnej, jak i wystroju kościoła, czy innego miejsca, w którym odbędzie się ślub. Na naszej stronie można również znaleźć inspiracje i być pewnym, że niczego się nie pominęło. Dzięki niej będziecie pewni, że wszystko będzie takie, jak sobie wcześniej wymarzyliście.

Więcej informacji o kategorii Fresh Blossom

Numeracja w kwiatowym stylu Blossom

Z naszych dodatków można stworzyć całe kolekcje, dzięki czemu wystrój, zaproszenia i inne elementy wystroju będą do siebie pasowały i będą spójne. Planując nasze wesele możemy także zastanowić się nad jakimś motywem przewodnim, na przykład spacer uliczkami Paryża czy może ślub na plaży. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie gadżety, aby go lepiej wyeksponować. Z naszą pomocą zrealizujesz każdy pomysł, znajdując dekoracje, gadżety oraz elementy i akcesoria, dzięki którym uczcisz swój najważniejszy dzień w życiu.

Bardzo ciekawym i jakże przydatnym elementem wystroju jest numeracja stołów na wesele szczególnie wtedy, jeśli zdecydujecie się na okrągłe, czy prostokątne stoliki. Jest to bardzo praktyczny gadżet, który znacznie ułatwi gościom odnalezienie się na sali weselnej, a także będzie stanowił uroczy element dekoracyjny. Dzięki numeracji stołów możemy do nich przypisać konkretną grupę osób pozostawiając, im tylko możliwość wyboru miejsca przy stole. Możemy również przed wejściem ustawić tabliczkę z rozstawieniem stołów i listą przypisanych do nich gości. Tabliczki te nie muszą być zwykłą kartką z numerem. W naszym sklepie znajdziecie przepiękne, ręcznie robione tabliczki z numerami z kolekcji Fresh Blossom, które są niezwykle eleganckie, w pięknych jasnych, pastelowych kolorach z różnymi kwiatami do wyboru. Ich wymiary to 180 milimetrów na 130 milimetrów. Zamawiając numerki w naszym sklepie otrzymujecie Państwo gotowy produkt, wystarczy go tylko postawić na stoliku. Do tabliczek z kolekcji Fresh Blossom, można również dobrać inne elementy, które będą tworzyły całość zestawu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl