Plansze na wesele - Folk

Plansze na wesele - Folk, zostały przygotowane na papierze 150 gramowym, charakteryzują się specyficznym wzorem kwiatowym, kolorowym lub jednobarwnym. Jest to bardzo dobry wybór, jeżeli wesele jest organizowane w staropolskim lub góralskim stylu. Plansza może być sporządzona w wersji pionowej lub poziomej. Po wybraniu odpowiedniej wersji graficznej projekt trafia do zamawiającego w celu akceptacji. Plansza zostaje spersonalizowana kilka dni przed uroczystością, gdy wszyscy potwierdzą swoją obecność.

Więcej informacji o kategorii Folk

Plansza, która ułatwi Twoim gościom znalezienie stolika

Na takiej planszy oprócz listy gości znajdują się imiona Młodej Pary, a także data i miejsce uroczystości weselnej. Aby odpowiednio sporządzić taką listę gości na wesele, powinniśmy nadać stolikom odpowiednie numery, a następnie przypisać do nich odpowiednie grupy gości. Taka plansza pozwoli uniknąć wielu nieporozumień, a goście nie będą krążyć wokół stołów, czy krzeseł tylko podejdą do odpowiedniego stolika. Istotną rzeczą jest, aby lista była przygotowana w takim samym stylu, jak reszta dekoracji, dzięki czemu wszystko będzie spójne i bardzo eleganckie.

Jeżeli nie możemy się zdecydować, w jakim stylu miałyby być dekoracje, z pomocą spieszy nasz sklep. Uwzględniliśmy bowiem w swojej ofercie tysiące produktów w różnych kolekcjach. Pozwala to nam na wybranie tej najbardziej dla nas odpowiedniej. Plansza najczęściej wykonywana jest w rozmiarze 70 centymetrów na 100 centymetrów. Zamawiając ją w sklepie InviteYou, otrzymujecie Państwo produkt gotowy, wystarczy go umieścić w odpowiednim miejscu, najlepiej przy wejściu na salę weselną na przykład na sztaludze malarskiej. Jej ulokowanie jest bardzo ważne, ponieważ zawiera istotne informacje dla gości i pozwala uniknąć zamieszania. Po ślubie może stanowić doskonałą pamiątkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl