Numeracja stołów - Folk

Planując swoje wesele zastanawiacie się, jak usadzić gości? Czy może zdecydować się na jeden, czy na kilka stołów? Jakie dekoracje ślubne wybrać? Jak to zrobić, aby o niczym nie zapomnieć, niczego nie pominąć? Z podpowiedzią przychodzi nasz sklep, który w swojej ofercie ma mnóstwo dodatków, które poukładane są w dziesiątkach kategorii, tak aby z łatwością znaleźć taką, która Was interesuje.

Więcej informacji o kategorii Folk

Numeracja w stylu Folk

Wybierając dekoracje ślubne, czy weselne powinniśmy wybrać takie, które do siebie pasują, najlepiej z tej samej kolekcji. Jeżeli przy organizacji wesela Para Młoda zdecyduje się na kilka stolików na przykład okrągłych, zamiast jednego długiego, bardzo ważne jest, aby pamiętać o numeracji stołów na wesele. Jest ona bardzo pomocna dosłownie zarówno dla gości, jak i dla samych organizatorów wesela. Możemy sami dopasować daną grupę osób do danego stolika, a potem taką listę wraz z rozmieszczeniem stołów i ich numeracją umieścić przy wejściu na salę weselną, aby goście mogli sami i z dużą łatwością odnaleźć swoje miejsce.

Bardzo ciekawym wyborem dla Pary Młodej, która chce zorganizować wesele w staropolskim stylu, jest zdecydowanie się na kolekcję o nazwie Folk, która jest bardzo kolorowa. Tabliczki z tej kolekcji charakteryzują się bardzo ciekawym wzorem kwiatowym, który jest dość rozpoznawalny. Jeżeli zdecydujemy się na taki wybór, powinniśmy całą dekorację ślubną oraz weselną przygotować w takim samym stylu. Bardzo ważnym jest fakt, że dekoracje nie muszą być tylko w kolorach bieli. Możemy także użyć mocniejszych kolorów, typu czerwień czy niebieski. Takie ozdoby podkreślą nasz motyw przewodni. Zamawiając numerację na stoły weselne, możemy także zamówić z tej samej kolekcji na przykład zaproszenia, czy bileciki. Ważne jest, aby przy wyborze tak intensywnych kolorów, nie mieszać ich z innym stylem. Zamówione tabliczki są gotowe do postawienia na stole. Ich tło także może być w różnych kolorach. Dobrze dobrane wzory numeracji, mogą stanowić bardzo ciekawy i oryginalny element dekoracyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl