Lista gości na wesele - Elegant

Lista gości na wesele z kolekcji Elegant to doskonały pomysł, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania. Charakteryzuje się kolorowym tłem, które może być zarówno cieniowane, jak i jedno oraz wielobarwne, wszystko zależy od oczekiwań zamawiającego. Jest to bardzo istotny element dekoracji, jeśli zdecydujemy się na kilka stołów dla gości weselnych, a nie na jeden. Oczywiście w takiej sytuacji każdy stół powinien mieć swój odrębny numer, który powinien być wykonany w taki samym stylu, jak plansza na wesele.

Więcej informacji o kategorii Elegant

Zamów planszę z kolekcji Elegant

Wszystko to jest bardzo istotne przy planowaniu swojego najważniejszego dnia w życiu. Państwo Młodzi mogą więc dopasować odpowiednią grupę osób do danego stolika, co jest bardzo wygodne, gdyż pozostawia gościom wybór miejsca, na którym będą siedzieć. Plansza na wesele Elegant może być wykonana na życzenie zamawiającego na dwa sposoby. Pierwszy z nich to lista gości ułożona w porządku alfabetycznym, wtedy przy każdym nazwisku znajduje się odpowiedni numer stolika. Natomiast drugi sposób to numerek stolika, do którego przypisani są konkretni goście. Obie formy są poprawne i pomagają uniknąć niepotrzebnych stresów, a goście nie błądzą w poszukiwaniu swojego miejsca, tylko udają się do konkretnego stolika.

W naszym sklepie znajdziecie kolekcje dodatków, które stworzą gotowe zestawy. Plansze, czy numery stołów, nie muszą być zwykłymi, wydrukowanymi, białymi kartkami. Każdy taki element może być odpowiednio udekorowany, dzięki czemu będzie wyjątkowy i oryginalny. Plansza może być sporządzona zarówno w pionie, jak i poziomie, a jej wymiary to 70 centymetrów na 100 centymetrów. Kolekcja plansz Elegant to aż szesnaście różnych wzorów. Decydując się na konkretny, zamawiający otrzymuje najpierw projekt do zaakceptowania. Lista ta zostaje spersonalizowana na kilka dni przed uroczystością, gdy już wszyscy goście potwierdzili swoje przybycie. Zamawiając planszę za pośrednictwem naszej strony, otrzymujecie Państwo wyrób gotowy, który wystarczy umieścić, chociażby na sztaludze malarskiej. Plansza powinna znaleźć się przy wejściu na salę weselną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl