Naklejki na alkohol - Classic

Praktycznie każde wesele jest związane z zapewnieniem odpowiedniej ilości i jakości alkoholu. Aby ubarwić chwile i odprężyć zebranych gości, warto pojedynczą butelkę wzbogacić o zabawny dodatek. I o ile, na przykład wiele śmiesznych nalepek jest dedykowanych pod konkretną markę wódki to co zrobić, kiedy akurat wybrany trunek nie spełnia tego kryterium? W takiej sytuacji należy wybrać uniwersalne naklejki na alkohol Classic. Co warte podkreślenia, ich ilość oraz zróżnicowanie wizualne spełnią wymagania nawet najbardziej niezdecydowanych klientów. Do tego, w naprawdę niewysokiej cenie, otrzymujemy aż 16 sztuk takich naklejek. Można więc mieć pewność, że nie zrujnuje to naszego przyszłego, domowego budżetu, a wszystkim zebranym zapewni miłe chwile. Być może właśnie ze względu na ten dodatek, będą oni wracać pamięcią do całego wesela.

Więcej informacji o kategorii Classic

Personalizowane naklejki z kolekcji Classic

Naklejki są oczywiście spersonalizowane, zawierają imiona przyszłych nowożeńców, datę ślubu oraz niebanalny element graficzny. Można go oczywiście ustalić bezpośrednio z wykonawcą, natomiast najczęściej ma on podkreślać w humorystycznej lub romantycznej formie, siłę uczucia dwojga ludzi. Wszystkie tego rodzaju nalepki są w bardzo prosty sposób przyklejane na butelkę. Nie musi się to wiązać z zerwaniem oryginalnej etykiety, a oba elementy potrafią ze sobą współgrać. Choć oczywiście, jeśli takie jest życzenie klientów, konkretna butelka może być opatrzona jedynie motywem weselnym. Są bowiem nabywcy, którzy na własnym weselu, choćby ze względu na obecność dzieci, nie chcą epatować marką alkoholu.

Dlatego, naklejki na alkohol z kolekcji Classic będą naprawdę znakomitym rozwiązaniem na taką ewentualność. Wraz z oferowanym produktem istnieje możliwość dokupienia jeszcze innych elementów, w podobnych wzorach. Razem stworzą one spójną całość, która będzie się świetnie komponować. Inwestycja w wesele to bowiem gwarancja wspomnień, które zostaną na resztę życia. Warto zwyczajnie ten dzień zapamiętać i po prostu się nim cieszyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl