Plansze na wesele - Botanic

Plansze na wesele z kolekcji Botanic to doskonałe wyjście dla Pary Młodej, która zdecydowała się, aby goście siedzieli przy kilku stolikach, a nie przy jednym. Bardzo ważne jednak jest, aby każdy stolik miał przyporządkowany numer, dzięki temu można przypisać konkretną grupę osób do konkretnych stołów, pozostawiając decyzję o miejscu już sam zainteresowanym. Młodzi mogą również samodzielnie przypisać miejsca siedzące do stolików, wtedy z pewnością przydadzą się również winietki.

Więcej informacji o kategorii Botanic

Naturalna plansza z kolekcji Botanic

Ważne jest, aby plansza była utrzymana w takim samym stylu, jak cała reszta dekoracji. Kolekcja Botanic charakteryzuje się przepięknymi wzorami roślinnymi w różnych kolorach. Decydując się na zakup listy oraz na przykład numeracji na stoły, które wcale nie muszą być nudne, z pomocą przychodzi nasz sklep InviteYou. Proponujemy Parze Młodej bardzo szeroką gamę produktów podzielonych na bardzo pomocne kategorie oraz kolekcje, które możemy dopasować do charakteru swojej uroczystości. Dzięki InviteYou będziesz pewien, że planując swój wymarzony dzień, niczego nie pominiesz, a wszystko będzie wykonane z dbałością o najmniejszy element.

Zamawiając listę gości na wesele z kolekcji Botanic, możemy być pewni, że będzie ona wykonana z najwyższej jakości materiałów. Każdy projekt graficzny zostaje wysłany do zatwierdzenia przyszłym małżonkom, aby uniknąć nieporozumień. Sama personalizacja takiej listy odbywa się już na kilka dni przed uroczystością, po przesłaniu ostatecznej listy gości, którzy potwierdzili swój udział w uroczystości. Taką planszę możemy przygotować na dwa sposoby i każdy z nich jest poprawny. Jednym z nich jest ułożenie nazwisk w porządku alfabetycznym i dopisanie do nich konkretnych numerów stolików. Jeśli chodzi o drugi sposób, to pod numerami stolików wypisujemy odpowiednie grupy osób, które zostały do nich przyporządkowane. Tak wykonaną listę należy umieścić przy wejściu na salę weselną, aby uniknąć niepotrzebnych stresów czy komplikacji ze znalezieniem swoich miejsc. Dzięki temu nasi goście nie błądzą między stolikami. Wymiary planszy to 70 centymetrów na 100 centymetrów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl