Numeracja stołów na wesele - Botanic

Decydując się na kilka stołów na przykład okrągłych lub prostokątnych, zamiast jednego długiego, Młoda Para powinna zastanowić się nad wyborem numeracji stołów na wesele. Bardzo praktyczne będzie również umieszczenie przy wejściu na salę weselną tablicy z rozstawieniem stołów i ich numeracją. Wówczas młodzi mogą przypisać do danego stolika odpowiednią grupę osób, pozostawiając im możliwość wyboru miejsca przy stoliku. Tabliczki z numeracją stołów to bardzo przydatny gadżet, o którym powinniśmy pamiętać. Jeżeli odpowiednio je dobierzemy do wystroju, będą uroczym elementem dekoracyjnym.

Więcej informacji o kategorii Botanic

Spójny motyw przewodni wesela

Tabliczki te nie muszą być zwykłymi wydrukowanymi kartkami, pomysłów jest bardzo dużo. Przy ich wyborze musimy jednak pamiętać, aby pasowały do reszty wystroju. Bardzo ciekawy wzór posiadają te z kolekcji Botanica. Charakteryzuje się ona nadrukiem przepięknych kwiatów oraz wzorów roślinnych w wesołych kolorach. To do Pary Młodej należy decyzja w jakich kolorach, czy wzorach będą tabliczki. Takie gadżety można zamówić razem z zaproszeniami, czy bilecikami, aby tworzyły cały zestaw.

Decydując się na wybór dekoracji ślubnych, czy tych do kościoła, Para Młoda powinna kierować się przede wszystkim własnymi ulubionymi wzorami, czy kolorami. Sala ślubna nie musi być cała w bieli, możemy udekorować ją na wiele różnych sposobów. Bardzo ważne jest, aby zdecydować się na jeden, by całość była spójna.

W naszym sklepie znajdziesz to wszystko czego potrzebujesz, aby dekoracja sali weselnej była dokładnie taka, o jakiej marzysz. Możecie wybierać spośród setek produktów, wielu kategorii. Podczas wyboru nie zapomnijcie jednak o niezbędnych dodatkach, jakimi są numery stołów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl