Naklejki na alkohol - Boho

Czy ktokolwiek jest sobie w stanie wyobrazić wesele bez alkoholu? Jest to bardzo trudne. Poza tym takie wesela się prawie nie zdarzają. Para Młoda, planując uroczystość, musi pamiętać o wielu ważnych kwestiach. Aby wszystko wypadło bardzo dobrze, należy odpowiednio wcześnie zadbać o rezerwację sali weselnej, o menu, zespół lub DJ-a, dekoracje. Gościom można zapewnić także dodatkowe atrakcje, takie jak: fajerwerki, bar z alkoholem, czy w ostatnim czasie modne fotobudki. Ważną kwestią jest również alkohol. Para Młoda, organizując wesele, często dekoruje butelki na alkohol różnego rodzaju zawieszkami, naklejkami, nakładkami. To popularne i praktyczne rozwiązanie.

Więcej informacji o kategorii Boho

Winietki, naklejki i menu w tym samym stylu

Naklejki na alkohol są dyskretne, ale pięknie dekorują butelkę. Naklejki na alkohol z kolekcji Boho dostępne w asortymencie naszego sklepu oferujemy w aż 10 różnych wzorach, które różnią się od siebie kolorami, ich intensywnością, rozmiarem, rozmieszczeniem i rodzajem kwiatów, które są motywem przewodnim. Naklejki na alkohol Boho idealnie wpiszą się w klimat wesela, które również urządzone jest w klimacie boho, w ostatnim czasie jest ono bardzo popularne. Tego typu dodatki pozytywnie wpływają na całą aranżację stołów.

W asortymencie sklepu dostępne są także zaproszenia, menu na stoły lub winietki w takim samym stylu. Można więc w szybki i łatwy sposób skomponować całość, która będzie pięknie i spójnie prezentować się na stołach. Naklejki na alkohol - Boho posiadają napisy – imiona Młodej Pary, datę wesela oraz wierszyk zachęcający do udanej zabawy i picia zdrowia nowożeńców.

Zarówno wesele, jak i ślub jest czasem, który przez Młodą Parę pamiętany jest do końca życia, a przez wielu gości wspominany przez wiele lat. Warto więc zadbać o każdy detal i nie zostawiać niczego przypadkowi. Często niewielki dodatek lub dekoracja może wpłynąć lepiej na aranżację stołu, sali, a nawet na samopoczucie gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl