Plansze gości na wesele - Boho

Jeżeli Para Młoda decyduje się na kilka stołów dla gości na sali weselnej, powinna także zastanowić się nad planszą dla gości z ich listą oraz numerami stołów. Oczywiście każdy stół powinien mieć swój odrębny numer. Taka numeracja jest bardzo pomocna jednakowo dla Pary Młodej, która może zaplanować posadzenie konkretnej grupy osób przy danym stoliku, jak i dla ich gości. Jeżeli wybraliśmy taką opcję, powinniśmy także zainwestować w planszę na wesele z listą gości.

Więcej informacji o kategorii Boho

Plansza dopasowana do pozostałych dekoracji

Taka plansza powinna stać przy wejściu na salę weselną. Może ona być wykonana w dwojaki sposób: pierwszy to według numeracji stolików, pod każdym znajduje się lista nazwisk przyporządkowanych do danego stolika, lub drugi sposób, czyli lista gości na wesele według alfabetycznego spisu nazwisk. Przy każdym z nich znajduje się numerek stolika. Przy pierwszym sposobie, goście od razu po nazwiskach wiedzą z kim będą siedzieć, natomiast przy drugim raczej nie jest to możliwe. Taka plansza i jej poprawne ulokowanie jest bardzo istotne dla gości, gdyż pozwala uniknąć niepotrzebnego zamieszania. Gdy nie ma takiej listy, goście krążą między stolikami, szukając swojego miejsca, a sama Para Młoda czeka na parkiecie. Dzięki planszy nie ma błądzenia między krzesełkami ani niepotrzebnego stresu.

Sposób wykonania samej planszy powinien być spójny z całością dekoracji weselnych. Zarówno z zaproszeniami, jak i numeracją na stołach. Bardzo popularnym motywem wykonania planszy weselnej jest Boho, który charakteryzuje się różnorodnością wzorów. Mogą to być zarówno kwiaty, pióra, strzały amora, a nawet tak zwane łapacze snów.

Przed przygotowaniem dla przyszłych małżonków takiej planszy, każdy projekt graficzny wysyłany jest do akceptacji, aby uniknąć wszelkich pomyłek. Taka plansza przygotowywana jest na kilka dni przed uroczystością, gdy mamy już potwierdzenia przybycia od naszych gości. Jest to najbardziej bezpieczny czas jej wykonania. Oczywiście zakupioną planszę w naszym sklepie otrzymacie gotową do umieszczenia, na przykład na sztaludze malarskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl