Naklejki na wódkę - BOLS

Właściwy przebieg wesela wiąże się m.in. z zapewnieniem należytej ilości posiłków oraz napojów. Również tych wysokoprocentowych. Co jednak zrobić, aby ich spożywanie różniło się od bardziej powszechnych biesiad czy uroczystości? Skorzystać z naszej oferty obejmującej naklejki z różnymi motywami. Co ważne, taki dodatek wywoła uśmiech na twarzy u wszystkich zebranych i pozwoli, by napięcie i stres związane z tą podniosłą chwilą, odeszły na dalszy plan.

Naklejki na alkohol BOLS są dedykowane właśnie produktowi tej marki: Platinum. Jeśli Twoje wesele zbliża się wielkimi krokami nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdążyć zamówić te ciekawe naklejki. Warto jednak zadbać o to odpowiednio wcześniej, gdyż pozwoli to na ewentualne zmiany i dodatkową personalizację.

Więcej informacji o kategorii BOLS

Naklejki, które można personalizować

Wśród takowych preferencji może być na przykład indywidualny wierszyk, który dowcipnie i z humorem będzie opisywał Państwa Młodych. Ponadto naklejki na alkohol BOLS są spersonalizowane oraz można je bez problemu naklejać bezpośrednio na butelkę. Co ważne, nie oznacza to jednoczesnej konieczności zrywania dotychczasowej etykiety. Zestaw produktów w podobnych wzorach może zachęcać do większych zakupów, tak aby skomponować niepowtarzalną całość. Tak samo bowiem, jak podawane dania powinny się wyróżniać podczas urodzin czy imienin, tak również wypijane trunki mogą zostać wzbogacone pojedynczym akcentem. Takim, który podkreśli wyjątkowość chwili i wywoła radość oraz uśmiech.

Wszyscy zamawiający ten model otrzymują w cenie zestaw pięciu naklejek, w samoprzylepnej formie. Wymiary 115 mm x 68 mm są dostosowane do profilu butelki, a sam papier jest naprawdę wysokiej jakości. Dlatego odbiorcy produktu mogą mieć pewność, że naklejka trwale przytwierdzi się do trunku i nie zejdzie z niego, nawet pod wpływem niskiej temperatury. Jedyne, na czym będzie można się skoncentrować, to naprawdę dobra zabawa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl