Inviteyou.pl

DARMOWA DOSTAWA wszystkie zamówienia powyżej 500PLN DARMOWA DOSTAWA

Logo inviteyou

Dark Rainbow

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą kolekcję zaproszeń ślubnych w kategorii Dark Rainbow. To unikalne zaproszenia, które z pewnością zachwycą Was swoim niesamowitym wyglądem i elegancją. Każde zaproszenie jest złocone, drukowane na papierach w wyjątkowych kolorach: granatowym, zieleni butelkowej oraz bordowym. Te głębokie odcienie doskonale komponują się ze złoceniami, tworząc niezwykłą, tajemniczą atmosferę. Zaproszenia są składane i związane ozdobnym złotym sznurkiem, który dodaje im jeszcze więcej klasy i szyku. Jeżeli preferujecie coś bardziej nietuzinkowego, znajdziecie zaproszenia, które posiadają ozdobny złoty lak, elegancko przyklejony na wierzchu. Nasz zespół projektantów zadbał o każdy detal, aby stworzyć dla Was niepowtarzalne zaproszenia. Każde z nich jest zamknięte w specjalnie zaprojektowany ku temu kształt koperty, więc nie będziecie musieli dokupywać osobnych kopert. Zaproszenia z kolekcji Dark Rainbow są idealne dla par, które pragną zaprosić gości na niezwykłe i niepowtarzalne przyjęcie ślubne. Ich wyjątkowość i elegancję docenią wszyscy, którzy je otrzymają.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją Dark Rainbow oraz do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że z naszymi zaproszeniami Wasze wesele będzie miało wyjątkowy klimat i goście będą mieli niezapomniane wrażenia.

Nie czekajcie dłużej, wybierzcie jedno z naszych zaproszeń ślubnych z kolekcji Dark Rainbow i dajcie swoim gościom szansę na ujrzenie magii.