Foto kalendarze 2023

Doskonały pomysł na podarunek - czy to dla rodziców, czy dziadków lub drugiej połówki, stanowi foto kalendarz 2023, który zdobić będą ulubione fotografie. Tak niebanalny, spersonalizowany prezent z pewnością zapadnie w pamięci bliskich nam osób na długi czas! Co ważne, możesz dopasować go do każdej okazji i wybrać taki format, który najbardziej Tobie odpowiada.

Więcej informacji o kategorii FOTO KALENDARZE 2023

Idealny kalendarz zdjęciowy, czyli jaki?

Foto kalendarz powinien być nie tylko estetyczny, lecz również ciekawie skomponowany. Zawisnąć może on zarówno w kuchni, jak i salonie czy biurze. Warto, aby kalendarz był dopasowany tak do charakteru danego wnętrza, jak i jego wielkości. W przypadku niewielkich pomieszczeń, aby ich nie przytłoczyć, warto postawić model w rozmiarze A4. Im wnętrze jest bardziej przestronne, tym większy kalendarz może w nich zawisnąć.

 

Ciekawe pomysły na kalendarz

Foto kalendarz 2023 nie powinien być jedynie zbiorem przypadkowych fotografii. Warto, aby znajdujące się tam zdjęcia były dopasowane według określonego schematu. Bardzo ciekawym pomysłem jest wybór fotografii z kolejnych lat życia dzieci - od tych z chrzcin, aż po obecne. Jeżeli w ostatnim roku pojawił się nowy członek rodziny, taki kalendarz będzie świetnym pomysłem na dokumentowanie ostatnich 12 miesięcy jego życia.

W InviteYou umożliwiamy także zaprojektowanie kalendarza, gdzie na każdej z kart znajdować będzie się fotografia innego członka rodziny. Taki podarunek doskonale sprawdzi się również w roli ślubnego prezentu, na którym umieścić można zdjęcia przyszłych małżonków z okresu ich narzeczeństwa.

Jeśli natomiast nasi przyjaciele, lub bliscy zawarli związek małżeński, możemy podarować im na przykład na I rocznicę ślubu kalendarz uwieczniający najpiękniejsze momenty z ceremonii oraz wesela. Kolejna ciekawa propozycja to zbiór fotografii tematycznych - z wakacyjnych wyjazdów lub nawiązujące do wspólnych, rodzinnych pasji. A jeśli naszym kalendarzem ktoś zechce sprawić prezent po prostu sobie i to bez okazji… nic nie stoi na przeszkodzie!Kalendarze z naszego asortymentu

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kilkanaście modeli kalendarzy 2023. Do wyboru są 1 formaty - A3 (297x420 milimetrów) oraz A4 (210x297 milimetrów). Drukowane są one na papierze matowym o gramaturze 250 gramów.

Foto kalendarz składa się z 13 kart - okładki oraz 12 miesięcy. Wykończenie stanowi elegancka spirala oraz biała zawieszka. Istnieje tu możliwość dodania imion przy zdjęciach, ważnych dat - urodzin czy imienin (nie więcej niż 5) oraz spersonalizowanych dedykacji (dla Mamy czy dla Dziadków). Na podstronie wybranego kalendarza znajdują się także inne, przydatne informacje, takie jak np. stan dostępności produktu oraz określona liczba dni do wysyłki zamówienia.

Co wyróżnia nasze kalendarze? Modny design i możliwość całkowitej personalizacji. Ponadto, przed przesłaniem kalendarza do druku, nasz klient otrzymuje możliwość jego końcowej akceptacji.

Z chęcią pomożemy Państwu w zaprojektowaniu idealnego kalendarza fotograficznego. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl