Naklejki na alkohol - weselne zwyczaje

Naklejki na alkohol to jeden z takich dodatków, którego zakup należy uwzględnić na liście przygotowań planując przyjęcie weselne. Stanowią one dobrą alternatywę dla klasycznej zawieszki, którą przewiązuje się szyjkę butelki. Takie naklejki najczęściej umieszcza się wprawdzie na butelkach z wódką, lecz nic nie stoi również na przeszkodzie, aby udekorować nimi butelkę z winem, whisky, czy piwem. Na pewno będzie się prezentować bardzo dobrze, podkreślając charakter wydarzenia.

 

Więcej informacji o kategorii Naklejki na alkohol

Jak powinny wyglądać naklejki na alkohol?

W sklepach stacjonarnych lub internetowych spotkać można się z rozmaitymi wersjami naklejek na weselne trunki. Najczęściej umieszcza się na nich krótką, nierzadko humorystyczną rymowankę taką, jak na przykład: „Pijcie Drodzy Przyjaciele, Wszakże mamy tu wesele! Zdrowie młodych szybko wznoście, no i bawcie się radośnie!” lub „Nowożeńcy pięknie proszą, niech toasty wszyscy wznoszą. I za szczęście młodych piją, za ich radość i za miłość.” Alternatywę dla takich wierszyków stanowić może ulubiony cytat czy fragment piosenki Pary Młodej - bo to przecież ich święto.

Na samym dole naklejki warto umieścić imiona małżonków oraz datę ślubu. Taką etykietą można zastąpić oryginalną naklejkę znajdującą się na butelce lub zostawić jej fragment, informujący o rodzaju czy marce danego, procentowego trunku. Na butelkach z mocniejszymi alkoholami najczęściej stosuje się nieco prostsze etykiety, których treść ogranicza się do napisu takiego, jak na przykład „Wódka weselna” oraz imion Młodej Pary i daty ślubu. Dodatkowo, zastosować można tu również akcyzy z krótkim toastem, jak na przykład „100 lat Młodej Parze!”.

W Invite You udowadniamy więc, że naklejki mogą być stylowe i eleganckie, a także świetnie wpisywać się w charakter wydarzenia i prezentować na ślubnych zdjęciach.

 

Oryginalne dekoracje butelek

Ciekawą alternatywą dla klasycznej naklejki jest taka, na której poza tekstem znajduje się również zdjęcie małżonków. Może być to ich ulubiona fotografia lub inna, która została przygotowana specjalnie na tę jakże weselną okazję. Dodatkowo, na szyjce butelki umieścić można winietkę z numerem stołu. W sklepach znaleźć można również rozmaite, oryginalne dekoracje na butelki takie, jak zakładana na szyjkę muszka, welon czy podwiązka, ozdobne zatyczki, podstawki oraz fontanny alkoholowe.

Wręczając alkohol wychodzącym z przyjęcia gościom, warto zadbać o to, aby umieścić go w ozdobnej torebce, nawiązującej swoim wyglądem do pozostałych dekoracji ślubnych. W naszym sklepie internetowym Invite You znaleźć można bogaty wybór oryginalnych naklejek na alkohol. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno miłośnicy stylu folk, jak również i fani kwiatowych, tradycyjnych motywów, czy też kreskówkowych nadruków, którzy w takim stylu organizują swoje przyjęcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl