Koperty ślubne

Wybór zaproszeń ślubnych to nie wszystko. Aby prezentowały się one w pełni schludnie i estetycznie, umieścić należy je w odpowiednio dobranej kopercie. Powinna być ona dopasowana do zaproszenia tak pod kątem formatu, jak i stylu. Inna koperta sprawdzi się w przypadku zaproszeń utrzymanych w stylu klasycznym, inna do takich, które zostały stworzone w klimacie rustykalnym.

Więcej informacji o kategorii Koperty ślubne

Rodzaje kopert ślubnych

Na co dzień najczęściej do czynienia mamy z kopertami oznaczanymi jako C5, które są w stanie zmieścić kartki i pocztówki w rozmiarze A4 złożone na 4 części. Każdy z dostępnych na rynku produktów tego typu posiada podwójne oznaczenie: literowe oraz liczbowe. Literze A, B lub C towarzyszy tu numer wskazujący na konkretną wielkość.

Przykładowo, koperta C3 to taka, która wielkością odpowiada kartce A3. Jej wymiary to 324x458 milimetrów. Koperta C4 pozwala na włożenie do niej kartki wielkości A4 lub A3 po jej uprzednim złożeniu na pół. Format tej koperty to 229x324 milimetry. Koperta C5 zmieści z kolei kartkę A4 złożoną na pół lub A3 złożoną na 4 razy. Ma ona wymiary 162x229 milimetrów.

Co ważne, oferowane koperty pasują do większości zaproszeń, które dostępne są w Invite You. Oznacza to, że można je dobrać do modeli z wersji: Elegant, Kwiaty, Folk, Kropki, Paski, Royal, Kwadrat De Lux.

 

Koperty do zaproszeń ze sklepu Invite You

W asortymencie naszego sklepu internetowego Invite You znaleźć można kilkadziesiąt różnych kopert do zaproszeń. Mogą mieć one kształt kwadratowy lub prostokątny. Koperty dostępne są w wielu różnych kolorach: białym, bordowym, zielonym, błękitnym, szarym, granatowym, pastelowych odcieniach różu,  brązowym, złotym, srebrnym, perłowym.

Parom Młodym oferujemy między innymi koperty o formacie 156x156 milimetrów i gramaturze 90 g, która idealnie pasować będzie do zaproszeń o wielkości 145x145 milimetrów. Druga propozycja to koperty w formacie C6, czyli 114x162 milimetry i gramaturze 90 g, które odpowiadają zaproszeniom składanym do formatu A6.

Oferujemy również koperty o wielkości 140x140 milimetrów, które pasować będą do zaproszeń w formacie 260 x 125 milimetrów składanych do 130 x 125 milimetrów. Ich gramatura to 100 g. Następna propozycja to koperty o gramaturze 80 g i wymiarach 140x140 milimetrów, które najlepiej pasują do zaproszeń w formacie 260 x 125 milimetrów składanych do 130 x 125 milimetrów.

Proponujemy również modele o gramaturze 115 g i formacie 115x115 milimetrów, które pasować będą do zaproszeń o wielkości 145 x 145 milimetrów. Koperty sprzedajemy w zestawach po 20 sztuk. Z chęcią pomożemy Państwu w dopasowaniu ich pod kątem stylu i kolorystyki do wybranych zaproszeń ślubnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl